Letná akcia!

Zľava -10% na celý sortiment s kódom LETO10. Časovo obmedzené!

Do konca zostáva - Zostáva - 6h:49m:

Polygonálny obraz leva na stenu

Model: BD-NS-130
Darček zdarma ku každej objednávke

A ak nakúpite nad 75€, pribalíme vám ešte malý strom života v hodnote 15€.

100% bezpečné balenie

Produkty balíme bezpečne. Nemusíte sa preto obávať poškodenia prepravou.

10% Zľava

Veľká letná akcia! Ušetrite s kódom LETO10 a získajte 10% zľavu na celý náš sortiment, vrátane už zlacnených dekorácií. 

Vybrať dekor:
Vyberte si rozmer výrobku:
21x29 cm 22,60 €
48x66 cm 22,60 €
63x87 cm 22,60 €
95x130 cm 22,60 €
22,60 € ( 18,83 € bez DPH)
Môžete mať doma už o 3 pracovné dni (23.07.2024)
Doručíme od 2,50 €
Expres doručenie +5,00 €
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Vyhrali sme cenu Heureky a Popularity (bývanie a design)
5,0
Hodnotilo 5 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
5x
25+ zákazníkov už zakúpilo
5 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Polygonálny obraz leva na stenu

Drevený polygonálny obraz na stenu s podobizňou hlavy leva je veľmi žiadaný u zákazníkov vzhľadom na jeho symboliku a moderný vzhľad prevedenia. Výrobok je vhodný ako darček najmä pre milovníkov zvierat a moderného industriálneho štýlu do interiéru.  Ak máte radi umenie, prírodu, divokú africkú savanu a precízne detaily na obraze, tento výrobok splní všetky vaše očakávania. 

Význam: Lev je považovaný za kráľa zvierat a je symbolom vznešenosti a kráľovskej moci. Vďaka africkému motívu obrazu vdýchnete do vašej miestnosti divočinu, vznešenosť a originalitu.

Výhody produktu: 

 • Vyrezávaný obraz z dreva
 • Na výber mnoho dekorov a 4 veľkosti
 • Jednoduchá montáž na stenu
 • Trendový obraz na stenu

Montáž na stenu:

V prípade variantu 21x29 cm je z druhej strany výrobku predlepená obojstranná penová páska, vďaka ktorej výrobok jednoducho prilepíte na stenu.
Pri väčších rozmeroch páska v balení nie je dodaná vzhľadom na nadmernú veľkosť produktu. Tieto veľkostné varianty odporúčame zavesiť na stenu pomocou zopár klinčekov s malou hlavičkou alebo prostredníctvom montážneho lepidla.

Poznámka: Rozmer 95x130 cm je vzhľadom na nadrozmernú veľkosť rozdelený na 2 časti. V galérii produktu sa nachádza detailné rozdelenie jednotlivých častí pre lepšiu predstavu.

Obsah balenia:

 • Polygonálny obraz leva na stenu
 • Predlepená penová lepiaca páska (pri rozmere 21x29 cm)
Materiál
Šírka
21 cm, 48 cm, 63 cm, 95 cm
Výška
29 cm, 66 cm, 87 cm, 130 cm
Hĺbka
Tvar
Technológia výroby
Výrobca
DUBLEZ
5,0
Hodnotilo 5 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
5x
25+ zákazníkov už zakúpilo
5 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
Najnovšie recenzie zákazníkov
Pavlína Š.
15. Máj 2024
Dnes dorazili. 😁 😍
Pavlína odporúča tento produkt
Miloš
3. Apríl 2024
Overený nákup
Kúpil som ten najväčší rozmer v čiernej farbe, keďže mám bielu stenu. Pekne vyrobený, prišiel z 2 častí, všetko pasuje, nikto ani nevie, že to je z 2 častí, keby som nepovedal. Na stene vyznel úplne TOP, milo som prekvapený!!! Dlho som váhal a nakoniec kúpil. Oživenie izby maximálne, dobrá kúpa! Doporučujem.
 • precízna kvalita
 • dobre zabalený
 • moderný obraz
Miloš odporúča tento produkt
Kusyn interiéry
19. Júl 2023
Tovar došiel neskutočne precízne zabalený, nepoškodený. Samotný tovar je nádherný. Ďakujeme za skvelú spoluprácu. Výborná práca. Váš obraz leva bude nalepený vo výklenku chodbovej zostavy a do neho sme zakomponovali vešiaky na kabáty. Ešte raz ďakujeme za rýchle dodanie a pekný produkt. Prajeme všetko dobré a možno sme o sebe nepočuli naposledy :) Kristína Kusyn
odporúča tento produkt
Kusyn s.r.o.
19. Jún 2023
Overený nákup
Tovar došiel neskutočne precízne zabalený, nepoškodený. Samotný tovar je nádherný. Ďakujeme za skvelú spoluprácu.
Kusyn odporúča tento produkt
jana
24. Január 2023
Krásny lev!!!
jana odporúča tento produkt
Všeobecná montáž na stenu

Tento návod slúži ako všeobecný návod a odporúčanie pre produkty, ktoré sú určené na stenu. Ak neviete, ktorý typ montáže je pre vás vhodný, odporúčame si vždy nájsť daný produkt na našej stránke. V popise výrobku je vždy spomenuté, aký typ montáže pri ňom odporúčame.

Dôležité informácie pred montážou:

 1. Niektoré z výrobkov sú kvôli bezpečnosti zabalené v bublinkovej fólii.
 2. Výrobky zvyknú byť v ochrannej šablóne z rovnakého materiálu, ktorá je z druhej strany (kde nie je dekor) nalepená páskou k výrobku. Opatrne nalepenú pásku z druhej strany odstráňte, aby ste bezpečne výrobok (prípadne všetky časti výrobku) vedeli vybrať zo šablóny.
 3. Odporúčame montovať výrobok na stenu vo dvojici. Vždy je lepšie, keď Vám druhá osoba povie, či je výrobok z diaľky správne umiestnený na stene.
 4. Ak je výrobok z viacerých častí, odporúčame si na skúšku rozložiť výrobok na podlahe, aby ste si lepšie predstavili finálne umiestnenie a rozmiestnenie jednotlivých častí výrobku na stene.

Typy montáží: 

 1. Predlepená penová lepiaca páska - Pokiaľ sa na vašom výrobku nachádza z druhej strany predlepená penová páska, tak je montáž veľmi jednoduchá. Penová páska sa vo všeobecnosti nachádza na menších variantoch výrobkov, prípadne na takých, ktorých nižšia hmotnosť povoľuje zvoliť takýto spôsob montáže. Podrobný postup montáže výrobku DUBLEZ pomocou penovej pásky nájdete na tomto odkaze.
 2. Nepredlepená penová páska - Penovú pásku je u nás možné objednať aj samostatne. 1 kus penovej pásky predstavuje 1 meter rozdelený do 10 samostatných 10 cm dlhých pásikov. Pásku si môžete nožnicami nastrihať v prípade potreby aj na kratšie kúsky. Ak ste si zakúpili výrobok resp. veľkostný variant nášho výrobku, ktorý neobsahuje vopred predlepenú penovú pásku, môžete si ju kúpiť navyše a v pohodlí domova ju nalepiť na výrobok z druhej strany. Návod, ako nalepiť správne pásku na výrobok, sa dočítate TU. Podrobný postup montáže výrobku DUBLEZ pomocou penovej pásky nájdete na tomto odkaze.
 3. Lepiaca guma - Obdĺžničky lepivej gumy bývajú pri malých produktoch, ktoré nie je možné umiestniť penovú pásku. Lepiacu gumu je možné deliť na menšie kúsky, naťahovať ju ako potrebujete a pod. Guma je na začiatku tvrdá, je potrebné si kúsok odobrať, pár sekúnd ju zahriať v prstoch krúživými pohybmi a  následne dať na výrobok. Slúži na prichytenie malých a hmotnostne ľahkých výrobkov na stenu. V žiadnom prípade ju nepoužívajte na veľké výrobky! Po nanesení dostatočného množstva lepiacej gumy na niekoľko strategických miest na výrobku je potrebné výrobok poriadne pritlačiť na stenu. Guma vytvrdne do niekoľkých hodín a drží roky.
 4. Klinčeky - Veľké produkty určené na zavesenie na stenu odporúčame umiestniť pomocou malých klinčekov do steny (klinčeky nie sú súčasťou výrobku, je nutné si ich zakúpiť). Pokiaľ chcete mať výrobok na doraz ku stene, odporúčame kúpiť klinčeky s mini hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeku pritlačíte výrobok ku stene. Tip od nás: Klinčeky neodporúčame zatĺkať do steny nadoraz k výrobku. Odporúčame si tam nechať medzeru aspoň 0,5 mm. V prípade demontáže viete klinčeky jednoducho podobrať kliešťami bez poškodenia výrobku :)
 5. Montážne lepidlo - Je tu ešte možnosť použiť montážne lepidlo (napr. Mamut), ale v tomto prípade bude prípadné odlepenie od steny náročnejšie a hrozí poškodenie omietky. 

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku zodpovedá zákazník - Za prípadné zlyhanie a odlepenie výrobku zo steny nenesieme žiadnu zodpovednosť. V mnohých prípadoch závisí kvalitné umiestnenie od zloženia omietky, obvodovej a vnútornej steny (teplota steny) a správneho postupu pri montáži. 
 2. Odlepenie výrobku s penovou lepiacou páskou - Nakoľko penová lepiaca páska je veľmi pevná, odporúčame najprv penu od výrobku odrezať tenkým (najlepšie pri veľkých výrobkoch aj dlhým) nožíkom spoza výrobku. Následne zostatkovú penu na stene môžete veľmi opatrne odlepiť.
 3. Prosíme, aby ste neriskovali umiestnenie veľkých produktov na lepiace gumy a pásky!

Často sa nás pýtate

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať e-mailom s vašou predstavou / požiadavkou na vlastný produkt resp. úpravu nášho existujúceho. Naše grafické oddelenie sa s radosťou pozrie na váš vysnívaný výrobok. Síce nevieme sľúbiť, že sa pustíme do jeho realizácie, ale veľa výrobkov vzniklo práve na základe požiadavky našich zákazníkov. Ak by sme sa do realizácie náhodou nepustili, vieme vám určite odporučiť obdobný produkt alebo ponúknuť alternatívu. 

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.sk . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Ak vám nesadol rozmer alebo dekor výrobku, prípadne máte iný dôvod na výmenu, nezúfajte. Ponúkame možnosť výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky. Prepravné náklady na zaslanie nového tovaru hradíme my! Viac informácií o vrátení tovaru TU.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.sk , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Nahliadnite do zákulisia výroby v DUBLEZ

Sme výrobca a predajca v jednom. Vďaka tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahliadnite preto do zákulisia výroby v DUBLEZ a spoznajte, ako vznikajú vaše vysnívané dekorácie. Vyrábame z dreva, najporočilejšími technológiami na trhu, s dôrazom na kvalitu a detail prevedenia. Zaručujeme bezpečné balenie produktov, aby výrobky dorazili bezpečne k vám domov.

Stavte na istotu a nakúpte u nás:

 • Sme overený výrobca
 • Vhodné na všetky omietky
 • 99% spokojných zákazníkov
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výmena do 30 dní
 • 3-ročná záruka
Súvisiace produkty
Drevený obraz na stenu - Polygonálny medveď Drevený obraz na stenu - Polygonálny medveď
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(1)
od 23,80 €
-16%
Industriálny obraz na stenu - Polygonálny vlk Industriálny obraz na stenu - Polygonálny vlk
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(2)
od 16,30 €19,20 €
-15%
Obraz z dreva - Polygonálny vlk Obraz z dreva - Polygonálny vlk
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(9)
od 17,30 €20,30 €
-16%
Veľký drevený obraz na stenu - Polygonálny jeleň Veľký drevený obraz na stenu - Polygonálny jeleň
+ 9
Vyrezávané obrazy na stenu z dreva
(13)
od 16,30 €19,20 €
Obrazy na stenu - zvieratá
(0)
od 23,20 €
Obrazy na stenu - zvieratá
(2)
83,90 €
-11%
Geometrický obraz z dreva - Mačka Geometrický obraz z dreva - Mačka
+ 9
Drevené obrazy - Mačky
(3)
od 18,00 €20,10 €
Drevený symbol - Znamenie zverokruhu Lev Drevený symbol - Znamenie zverokruhu Lev
+ 9
Darčeky pre leva
(0)
od 10,10 €
Industriálny obraz - Polygonálna líška Industriálny obraz - Polygonálna líška
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(0)
od 19,90 €
Drevený obraz na stenu - Líška
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(1)
od 19,90 €
Drevený obraz - Polygonálna sova Drevený obraz - Polygonálna sova
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(0)
od 19,90 €
Drevený obraz na stenu - Lev Drevený obraz na stenu - Lev
+ 9
Obrazy na stenu - zvieratá
(4)
od 24,90 €
Drevená dekorácia na stenu - Mačičky v objatí Drevená dekorácia na stenu - Mačičky v objatí
+ 9
Drevené obrazy - Mačky
(0)
od 13,90 €
-11%
Drevená dekorácia na stenu - Sova Drevená dekorácia na stenu - Sova
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(1)
od 22,40 €24,90 €
Drevená dekorácia - Polygonálna korytnačka Drevená dekorácia - Polygonálna korytnačka
+ 9
Obrazy na stenu - zvieratá
(1)
od 14,90 €
Geometrická dekorácia na stenu - Morský koník Geometrická dekorácia na stenu - Morský koník
+ 9
Obrazy na stenu - zvieratá
(0)
od 18,90 €
Drevená postavička do torty - Lev
+ 9
Zvieratká na tortu
(0)
od 6,90 €
Drevený obraz - Polygonálny zajac Drevený obraz - Polygonálny zajac
+ 9
Drevené obrazy a dekorácie - Lesné zvieratá
(0)
od 15,90 €