3D Logo na stenu - výroba na mieru

3D Logo na stenu - výroba na mieru

Model: Logo-wooden
Darček zdarma ku každej objednávke

A ak nakúpite nad 75€, pribalíme vám ešte malý strom života v hodnote 15€.

100% bezpečné balenie

Produkty balíme bezpečne. Nemusíte sa preto obávať poškodenia prepravou.

Vybrať dekor:
10,20 € ( 8,50 € bez DPH)
Môžete mať doma už o 2 pracovné dni (24.06.2024)
Doručíme od 0,00 €
Expres doručenie +5,00 €
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Vyhrali sme cenu Heureky a Popularity (bývanie a design)
5,0
Hodnotilo 13 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
13x
75+ zákazníkov už zakúpilo
13 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
3D Logo na stenu - výroba na mieru

Ponúkame výrobu Vášho existujúceho loga vyrezaného do dreva. Zviditeľnite sa Vašim logom na stene, ktoré je vyrezané do 3mm hrubého dreveného materiálu. Viac informácií o materiáli sa môžete dočítať v bode č. 1 na nasledujúcom odkaze. Na základe vstupných údajov (vektorový súbor) sme schopní vaše logo vyrezať do materiálov z našej ponuky.

Čo od Vás budeme potrebovať?

 1. Budeme potrebovať Vaše existujúce logo v krivkách, teda vo vektorovom formáte. Najtypickejšie vektorové formáty sú .svg, .eps, .ai, .pdf, .dxf. teda vo vektorovom formáte.

  Dôležitá poznámka: Mnoho klientov nám zasiela vektorové formáty loga, ktoré ale v skutočnosti nie sú v krivkách (vektore), ale je to len fotografia. Ak si nie ste istý / istá, či aj Vaše logo je v krivkách, odporúčame si prečítať nasledujúci odkaz --> Rozdiely v grafike, kde je vysvetlený rozdiel medzi pixelovou (rastrovou) a vektorovou (krivky) grafikou. V prípade, že nedisponujete logom v krivkách, výroba pravdepodobne nebude možná. Pred tým, než nám pošlete logo, odporúčame skontrolovať a otvoriť súbor s logom, či je vo vektore.
 2. V galérii produktu sa nachádza vzorkovník s 12 farbami. Je potrebné si vybrať dekor. Názvy dekorov sa nachádzajú nižšie v popise.
 3. Tieto súbory nám môžete poslať do emailu s požiadavkou na dublez@dublez.sk.
 4. Po obdržaní emailu sa náš grafik pozrie na logo a dá vedieť, či je vhodné na vyrezávanie do materiálu.
 5. Následne dohodneme spoločne rozmer na stene.
 6. Potom si odsúhlasíme cenu.


Budeme sa tešiť na spoločnú spoluprácu. 

Obsah balenia:

 • Vyrezané logo s predlepenou penovou páskou na každom samostatnom kúsku loga
 • Drevená šablona, ktorá Vám pomôže všetky diely loga nalepit rovno na stenu
 • Podrobný návod na montáž loga

Názvy dekorov z galérie podľa čísla: 

 1. Javor
 2. Dub sonoma
 3. Dub zlatý
 4. Dub tabakový
 5. Buk
 6. Čerešňa
 7. Orech
 8. Wenge
 9. Biela
 10. Strieborná
 11. Antracitovo-šedá
 12. Čierna
Materiál
Drevená HDF doska
Šírka
V závislosti od loga a požiadaviek
Výška
V závislosti od loga a požiadaviek
Hĺbka
3 mm
Výrobca
DUBLEZ
5,0
Hodnotilo 13 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
13x
75+ zákazníkov už zakúpilo
13 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
Najnovšie recenzie zákazníkov
Marta
14. Marec 2024
Ďakujem za zhotovenie nášho loga, dodalo našim bielym priestorom teplo a zladili sme ho s nábytkom. Najprv sme u vás našli vyhovujúce hodiny vo vhodnom dekore a len som privítala, keď bolo možné zhotoviť aj logo. Bolo dodané včas, všetkým zamestnancom sa veľmi páči. Montáž na stenu jednoduchá, zrozumiteľná. Odvádzate skvelú prácu. Nech sa Vám darí aj naďalej.
Marta odporúča tento produkt
Sr. Veronika
22. Január 2024
Srdečne pozdravujem celý tím DUBLEZ. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za vykonanie motívov na stenu podľa našich predstáv. A ako som sľúbila posielam fotografiu aj s citátom na mieru.
Sr. odporúča tento produkt
Ladento s.r.o.
26. December 2023
Overený nákup
Výborná komunikácia, možnosť vytvorenia produktu na mieru. Dodané logo prišlo bez poškodenia, pripravené na nalepenie bez komplikácií
Ladento odporúča tento produkt
Veronika
12. Jún 2023
Prajem krásny čas a posielam hoci len takéto nie veľmo kvalitné fotky nášho vstupného schodiska kde sa už krásne vyníma vami vyrobené kríž aj naše logo. Vstupná hala aj vďaka vám nadobudla úplne nový výzor atmosféru.
Veronika odporúča tento produkt
Veronika
12. Jún 2023
Je to úplne krásne vykonané logo a keď to raz bude na stene, myslím, že to splní aj veľkolepý cieľ, keďže pravidelne v týždni k nám prichádzajú mnohí ľudia a chcú spolu s nami tráviť čas na modlitbe, tak toto skrášlenie od vás, vstupnej haly, bude ich už od prvého momentu sprevádzať peknými myšlienkam, pokojom a radosťou. Veľmi pekne ďakujem za spoluprácu, vašu ochotu a ústretovosť a zároveň veľkú pomoc s vytvorením nášho loga.....nie len na obrázku.
Veronika odporúča tento produkt

Často sa nás pýtate

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať e-mailom s vašou predstavou / požiadavkou na vlastný produkt resp. úpravu nášho existujúceho. Naše grafické oddelenie sa s radosťou pozrie na váš vysnívaný výrobok. Síce nevieme sľúbiť, že sa pustíme do jeho realizácie, ale veľa výrobkov vzniklo práve na základe požiadavky našich zákazníkov. Ak by sme sa do realizácie náhodou nepustili, vieme vám určite odporučiť obdobný produkt alebo ponúknuť alternatívu. 

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.sk . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Ak vám nesadol rozmer alebo dekor výrobku, prípadne máte iný dôvod na výmenu, nezúfajte. Ponúkame možnosť výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky. Prepravné náklady na zaslanie nového tovaru hradíme my! Viac informácií o vrátení tovaru TU.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.sk , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.