Zľava až 20%

Využite MEGA VÝPREDAJ stromov životaČasovo obmedzené!

Garancia spokojnosti

Garantujeme špičkovú kvalitu našich produktov. Dôveruje nám viac než 30 000+ spokojných zákazníkov. Presvedčte sa sami. Overené Recenzie od zákazníkov si môžete prečítať na nasledujúcich platformách Heureka, GoogleFacebook

Garancia spokojnosti

Ak nie ste spokojný so zakúpeným výrobkom a už ste ho rozbalili, môžete nám ho do 14 dní vrátiť, a my vám obratom vrátime peniaze. Výmena tovaru je taktiež možná, pokiaľ je tovar neporušený. Ohľadom výmeny tovaru, reklamácie alebo vrátenia peňazí nás kontaktujte na reklamacie@dublez.com .

Precízne čistenie a kvalita výrobku

Kvalitný produkt je pre nás najvyššou prioritou, preto sme zaviedli prísne štandardy kvality. Svedomito kontrolujeme každý jeden produkt, aby k vám odchádzal v najvyššej možnej kvalite. Taktiež na žiadnej prednej strane našich výrobkov nenachádzajú stopy po opálení, pretože výrobky starostlivo čistíme.

Profesionalita

Sme firma so silným zázemím, viac ako 30 000 spokojnými zákazníkmi. Disponujeme pokročilou technológiou, stabilným tímom odborných ľudí a chuťou prinášať spokojnosť a najvyššiu kvalitu zákazníkom.

Bezpečné balenie produktu

Všetky naše balíky sú poistené proti poškodeniu. Zaručujeme bezpečné dodanie tovaru vďaka overenému spôsobu balenia. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej drevenej šablóne a všetky výrobky sú vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky. Pokiaľ by sa stalo, že vám príde poškodený tovar, nemusíte sa báť nás kontaktovať. Radi vám vyrobíme a zdarma odošleme nový, nepoškodený kus zdarma :)

Slovenská výroba

Všetky výrobky sú vyrobené na Slovensku zo zdravotne nezávadných materiálov. Materiál použitý na výrobu pochádza od lokálnych dodávateľov.

Materiály vyrábané z obhospodarovaných lesov

Drevo, ktoré sa používa na výrobu materiálov, z ktorých vyrábame naše výrobky, pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov zabezpečujúce obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Spokojnosť zákazníka je našou najvyššou prioritou

Sme tu pre Vás! S akýmkoľvek problémom sa môžete na nás obrátiť - telefonicky, na chate alebo mailom.