MANDALA v hodnote 15,9 € ako DARČEK.

Nakúpte u nás za 20 € a získajte mandalu zadarmo. Akcia končí už v NEDEĽU!

Do konca zostáva - Zostáva - 5d:14h:40m:

Recenzie DUBLEZ

Ak váhate nad nami pri výbere produktu, prečítajte si, čo o nás hovoria naši zákazníci v recenziách o DUBLEZ a aké majú skúsenosti s nákupom u nás. 

Záleží nám na spokojnosti zákazníka, preto sú recenzie od našich zákazníkov a ich spätná väzba pre nás nesmierne dôležité. Pomáhajú nám nielen zlepšovať sa, ale často krát aj s pokorou utvrdiť v tom, že čo robíme, dáva zmysel. Že to robíme správne, kvalitne a hlavne pre vás. Na tom nám najviac záleží :)

Recenzie DUBLEZ na iných platformách:

Overené reálne Recenzie od zákazníkov si môžete prečítať na nasledujúcich platformách: 

 1. Heureka - Hodnotenie nášho obchodu DUBLEZ od zákazníka, ktorý u nás zakúpil tovar a ohodnotil nás prostredníctvom Heureka formulára.
 2. Google - Google recenzie nášho obchodu.
 3. Facebook - Recenzie udelené používateľmi Facebooku, našimi zákazníkmi.
 4. Instagram - Odporúčame prezrieť naše príspevky a zbierky, kde sú pridané reálne fotografie od zákazníkov :)

Recenzie priamo na produktoch

Na jednotlivých produktoch u nás je možné sledovať overené recenzie od zákazníkov. Niektorí dokonca priložia aj fotografiu, ako si skrášlili svoj interiér :) Stačí si len rozkliknúť výrobok a prejsť do sekcie recenzií.

Vyberáme pre vás produkty s recenziami aj mnohými fotografiami od našich zákazníkov: 

Drevený strom života na stenu - Yesod Drevený strom života na stenu - Yesod
142
+ 9
Drevené stromy života na stenu
(111)
od 15,80 €
Vyrezávaná 3D Mandala - lotosový kvet Vyrezávaná 3D Mandala - lotosový kvet
110
+ 9
Kruhové mandaly
(80)
od 24,90 €
Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas
20
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(25)
od 68,00 €
-11%
3 dielny obraz na stenu - Entita stromov 3 dielny obraz na stenu - Entita stromov
66
+ 9
Drevené stromy života na stenu
(31)
od 60,90 €68,00 €

Ako zaručujeme pravosť recenzií?

Kladieme veľký dôraz na pravosť recenzií produktov. Recenzie produktov, ktoré obsahujú značku "Overený nákup" značia, že recenziu naozaj napísal náš zákazník po urobení objednávky.

Ako to overujeme? Každú takúto recenziu spájame s e-mailovou adresou použitou pri objednávke. Ak zákazník napíše recenziu po prijatí e-mailovej pozvánky na napísanie recenzie k zakúpeným produktom od nás, tak vieme, že recenzia je pravá a je spojená s daným nákupom. Týmto spôsobom zaručujeme, že všetky "Overené nákupy" sú 100% pravé a od skutočných zákazníkov.

Poznámka: Niektoré recenzie na našich produktoch môžu byť preložené z iných jazykov od zákazníkov, ktorí nakúpili výrobky DUBLEZ v inej krajine.

Prečo si vybrať výrobok u nás?

 • Nakupujete u overeného predajcu bezpečne a bez rizika.
 • Dôveryhodný nákup vďaka overeným recenziám.
 • Vyberáte si prémiové a trendové dekorácie s exkluzívnym dizajnom.
 • Podporíte lokálnu výrobu na Slovensku.
 • Šetríte prírodu - naše výrobky sú ekologické a vyrobené z dreva.

Váhate nad kúpou? 

Či už plánujete zakúpiť naše výrobky pre seba alebo niekoho nimi obdarovať, obe rozhodnutia budú určite správne :) Zaplňte preto prázdne miesto vo vašom srdci a dodajte svojmu interiéru punc originality. My vám na oplátku garantujeme, že si naše výrobky zamilujete. Tu je zopár tipov, ktoré vás zaručene presvedčia:

 • Bezpečné balenie.
 • Darček k nákupu ku každej objednávke.
 • Ďalší darček k nákupu nad 90 € v hodnote 15 €.
 • 10-ky tisíc spokojných zákazníkov.
 • Bezproblémová výmena tovaru do 30 dní.
 • Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu.

Galéria fotografií našich produktov od zákazníkov:

Recenzia DUBLEZ od zákazníčky Lucii: "Obraz som dostala k svojim 33tim narodeninám ❤️ bola to láska na prvý pohľad. Obraz je neskutočne krásny.❤️ Určite nie je posledný." Recenzia DUBLEZ od Jozefa: "Super dizajnový kvalitný doplnok! Presne ten detail polygónov zapadol do konceptu, v ktorom som si realizoval interiér :). Rozmýšľal som nad čiernym prevedením, ale nakoniec som zvolil bielu a tvorí perfektný kontrast na modrej stene." Recenzia DUBLEZ od spokojnej klientky: "Nádherná práca, ľahká manipulácia, super to drží, bol to môj prvý nákup ale určite nie posledný. Ďakujem! ODPORÚČAM!" Recenzia na obchod DUBLEZ: "Objednali sme si mandalu 87x87 čiernu. Mandala je nádherná, ľahká a plní presne takú funkciu, ako potrebujeme. Sme veľmi spokojní :) a určite budeme odporúčať priateľom. Sme radi, že sme podporili našu slovenskú firmu.
Ps: Firma mysli ekologicky, zo zvyšného materiálu okolo mandala vyrobila pre nás darček." Mirka a Milan Recenzia DUBLEZ od zákazníka: "Veľmi pekná dekorácia na stenu, rýchle doručenie. Páči sa celej rodine. Ďakujeme." Recenzia na obchod DUBLEZ od Zuzany: "Nádherný výrobok, splnil moje očakávania. Kvalitné spracovanie. Je vyrobený s láskou." +19