Recenzie DUBLEZ

Ak váhate nad nami pri výbere produktu, prečítajte si, čo o nás hovoria naši zákazníci v recenziách o DUBLEZ a aké majú skúsenosti s nákupom u nás. 

Záleží nám na spokojnosti zákazníka, preto sú recenzie od našich zákazníkov a ich spätná väzba pre nás nesmierne dôležité. Pomáhajú nám nielen zlepšovať sa, ale často krát aj s pokorou utvrdiť v tom, že čo robíme, dáva zmysel. Že to robíme správne, kvalitne a hlavne pre vás. Na tom nám najviac záleží :)

Recenzie DUBLEZ na iných platformách:

Overené reálne Recenzie od zákazníkov si môžete prečítať na nasledujúcich platformách: 

 1. Heureka - Hodnotenie nášho obchodu DUBLEZ od zákazníka, ktorý u nás zakúpil tovar a ohodnotil nás prostredníctvom Heureka formulára.
 2. Google - Google recenzie nášho obchodu.
 3. Facebook - Recenzie udelené používateľmi Facebooku, našimi zákazníkmi.
 4. Instagram - Odporúčame prezrieť naše príspevky a zbierky, kde sú pridané reálne fotografie od zákazníkov :)

Recenzie priamo na produktoch

Na jednotlivých produktoch u nás je možné sledovať overené recenzie od zákazníkov. Niektorí dokonca priložia aj fotografiu, ako si skrášlili svoj interiér :) Stačí si len rozkliknúť výrobok a prejsť do sekcie recenzií.

Vyberáme pre vás produkty s recenziami aj mnohými fotografiami od našich zákazníkov: 

Drevený strom života na stenu - Yesod Drevený strom života na stenu - Yesod
92
+ 9
Drevené stromy života na stenu
(66)
od 15,80 €
Vyrezávaná 3D Mandala - lotosový kvet Vyrezávaná 3D Mandala - lotosový kvet
74
+ 9
Kruhové mandaly
(63)
od 24,90 €
Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas
15
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(18)
od 68,00 €
3 dielny obraz na stenu - Entita stromov 3 dielny obraz na stenu - Entita stromov
35
+ 9
Drevené stromy života na stenu
(21)
od 68,00 €

Prečo si vybrať výrobok u nás?

 • Nakupujete u overeného predajcu bezpečne a bez rizika.
 • Dôveryhodný nákup vďaka overeným recenziám.
 • Vyberáte si prémiové a trendové dekorácie s exkluzívnym dizajnom.
 • Podporíte lokálnu výrobu na Slovensku.
 • Šetríte prírodu - naše výrobky sú ekologické a vyrobené z dreva.

Váhate nad kúpou? 

Či už plánujete zakúpiť naše výrobky pre seba alebo niekoho nimi obdarovať, obe rozhodnutia budú určite správne :) Zaplňte preto prázdne miesto vo vašom srdci a dodajte svojmu interiéru punc originality. My vám na oplátku garantujeme, že si naše výrobky zamilujete. Tu je zopár tipov, ktoré vás zaručene presvedčia:

 • Bezpečné balenie.
 • Darček k nákupu ku každej objednávke.
 • Ďalší darček k nákupu nad 90 € v hodnote 15 €.
 • 10-ky tisíc spokojných zákazníkov.
 • Bezproblémová výmena tovaru do 30 dní.
 • Vrátenie tovaru do 14 dní bez udania dôvodu.

Galéria fotografií našich produktov od zákazníkov:

Recenzia DUBLEZ od zákazníčky Lucii: "Obraz som dostala k svojim 33tim narodeninám ❤️ bola to láska na prvý pohľad. Obraz je neskutočne krásny.❤️ Určite nie je posledný." Recenzia DUBLEZ od Jozefa: "Super dizajnový kvalitný doplnok! Presne ten detail polygónov zapadol do konceptu, v ktorom som si realizoval interiér :). Rozmýšľal som nad čiernym prevedením, ale nakoniec som zvolil bielu a tvorí perfektný kontrast na modrej stene." Recenzia DUBLEZ od spokojnej Helenky: "Nádherná práca, ľahká manipulácia, super to drží, bol to môj prvý nákup ale určite nie posledný. Ďakujem! ODPORÚČAM!" Recenzia DUBLEZ od zákazníka: "Veľmi pekná dekorácia na stenu, rýchle doručenie. Páči sa celej rodine. Ďakujeme." Recenzia na obchod DUBLEZ: "Objednali sme si mandalu 87x87 čiernu. Mandala je nádherná, ľahká a plní presne takú funkciu, ako potrebujeme. Sme veľmi spokojní :) a určite budeme odporúčať priateľom. Sme radi, že sme podporili našu slovenskú firmu.
Ps: Firma mysli ekologicky, zo zvyšného materiálu okolo mandala vyrobila pre nás darček." Mirka a Milan Recenzia na obchod DUBLEZ od Zuzany: "Nádherný výrobok, splnil moje očakávania. Kvalitné spracovanie. Je vyrobený s láskou." DUBLEZ Recenzia od Jitky: "Krásna, čistá práca. Veľká spokojnosť. Odporúčam moooc! Ďakujem za krásny darček!" Recenzia na strom života od DUBLEZ: "Nedá mi to nepochváliť vás vyzerá to pekne na stene... Ďakujem Eva"
Spokojná zákazníčka Janka nám napísala recenziu na DUBLEZ : "Zápich bol naozaj krásny a kvalitne vyrezaný a aj manželovi sa veľmi páčil. Ďakujeme a objednáme znovu." Recenzie na DUBLEZ mandalu: "Mandala je úžasná, krásne ukáže na stene ☺️ Komunikácia a ústretovosť bola na jedničku! Ďakujem aj za darčeky." - Monika
Hodnotenie na DUBLEZ od Márií: "Ďakujem, s výrobkom som veľmi spokojná, samozrejme aj s darčekom. Všetko pekne pobalené, aby sa nepoškodilo." Anna sa podelila o svoju skúsenosť s nákupom na DUBLEZ: "Mapa je perfektná, jednoduchá aplikácia na stenu, sme spokojní, ďakujeme :)" + 13