Drevené mapy sveta

Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas

Model: BD-MS-04
68,00 € ( 56,67 € bez DPH)
Každý produkt je jedinečný Môžete mať 03.10.2023
Vybrať dekor:
Vyberte si rozmer výrobku:
138x67 cm 68,00 €
190x92 cm 68,00 €
260x125 cm 68,00 €
Cena dopravy (od 3,90 €)
Extra rýchle doručenie (od 5,00 €)
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 30 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Víťaz ceny Heureky a víťaz ceny Popularity (bývanie a design)
4,9
Hodnotilo 19 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
19x
500+ zákazníkov už zakúpilo
19 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas

Moderná nástenná 3D mapa sveta na stenu v polygonálnom urbanistickom štýle je originálny a moderný obraz, ktorý nesmie chýbať v domácnosti žiadneho vášnivého cestovateľa. 

Obraz je vhodný do obývačky, detskej izby alebo kancelárie na stenu. Atlas sveta je detailne vypracovaný.

Hlavné výhody drevenej mapy sveta: 

 • Moderný dizajn
 • Okrem svetadielov mapa obsahuje aj väčšie ostrovy
 • Ideálny darček pre cestovateľa
 • Jednoduchá montáž
 • Veľkorozmerný obraz na stenu

Montáž na stenu:

Výrobok odporúčame zavesiť na stenu pomocou zopár klinčekov s malou hlavičkou alebo prostredníctvom montážneho lepidla (nie sú súčasťou balenia). Menšie ostrovy nalepíte na stenu prostredníctvom lepiacej gumy, ktorá je súčasťou balenia.

Odporúčaný počet klinčekov:

 • 138x67 cm - V prípade zavesenia výrobku na stenu klinčekmi je potrebné disponovať minimálne 20 ks klinčekov.
 • 190x92 cm - V prípade zavesenia výrobku na stenu klinčekmi je potrebné disponovať minimálne 30 ks klinčekov.
 • 260x125 cm - V prípade zavesenia výrobku na stenu klinčekmi je potrebné disponovať minimálne 40 ks klinčekov. 

Poznámka: Rozmer 260x125 cm vzhľadom na nadrozmernú veľkosť rozdelenú Euráziu na 2 časti. Uvedené rozmery produktu sú rozmery po rozložení výrobku na stenu ako na ilustračnom obrázku.

Obsah balenia:

 • Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas
 • Návod na montáž
 • Ilustračný obrázok rozloženia svetadielov a ostrovov
 • Lepiaca guma na lepenie menších ostrovov v balení
Materiál
Drevovláknitá doska s vysokou hustotou
Šírka
138 cm, 190 cm, 260 cm
Výška
67 cm, 92 cm, 125 cm
Hĺbka
3 mm
Štýl
Industriálny, Moderný
Motív
Mapa, Polygonal, Cestovanie
Výrobca
DUBLEZ
4,9
Hodnotilo 19 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
19x
500+ zákazníkov už zakúpilo
19 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
5.0
Rímska 10. Júl 2023
 • Vzhľad,materiál, dobrá upevnitelnost na stenu
Odporúča tento produkt
5.0
Gàbor Antalics 19. Apríl 2023
100% spokojnosť
 • Starostlivo zabalené
 • Super kvalita
Odporúča tento produkt
5.0
Mirka 25. Marec 2023
Kúpené ako dar vek. Obdarovaný bol nadšený.
Odporúča tento produkt
5.0
Petra Blanarova 8. Marec 2023
S produktom som nadmieru spokojna. Krasne nam to spestrilo obyvacku. Dodanie rychle. Mozem len vrelo odporucat
 • rychle dodanie
 • kvalitny produkt
 • ziadne
Odporúča tento produkt
5.0
Tamara 27. Október 2022
S mapou som spokojná, jedine mínus bolo, že lepiaca guma nevyšla na cely obraz a museli sme dokupovať.. ďakujem, určite ešte niečo objednam
 • Dizajn, kvalita
 • Ziadne
Odporúča tento produkt

Dobrý deň Tamara,

ďakujeme za napísanie takejto peknej recenzie a zaslanie fotografie, je to naozaj krásne.

Veľmi si vážime aj Vašu spätnú väzbu a budeme sa snažiť pribaliť viac gumy k mapám.

Sme radi, že mapa už krášli Váš interiér.

S pozdravom Tím DUBLEZ

Montáž polygonálnej mapy
 1. Najprv je potrebné si vymerať stenu, na ktorú budete montovať mapu. Vzdialenosť medzi Amerikou a Euroáziou, teda Atlantický oceán, je ľubovoľná. Záleží len od toho, ako to bude lepšie vyzerať na vašej stene.
 2. Odporúčame všetky kontinenty zavesiť na stenu na malinké klinčeky. Kontinenty nemajú veľkú váhu, takže stačí použiť drobné klinčeky.
 3. Pokiaľ chcete, aby bola mapa celkom pritlačená ku stene, odporúčame zakúpiť mini klinčeky s drobnou hlavičkou. Vďaka hlavičke dokážete mapu pritlačiť na doraz ku stene.
 4. Menšie ostrovčeky viete nalepiť na stenu prostredníctvom lepiacej gumy, ktorá je súčasťou balenia. Gumy stačí dať malé množstvo a poriadne pritlačiť na stenu.

Odporúčaný počet klinčekov: 

 • 138x67 cm - V prípade zavesenia výrobku na stenu klinčekmi je potrebné disponovať minimálne 20 ks klinčekov.
 • 190x92 cm - V prípade zavesenia výrobku na stenu klinčekmi je potrebné disponovať minimálne 30 ks klinčekov.
 • 260x125 cm - V prípade zavesenia výrobku na stenu klinčekmi je potrebné disponovať minimálne 40 ks klinčekov. V prípade tohto rozmeru je Eurázia rozdelená na dve časti.

Často kladené otázky

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.com . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme možnosť vytvorenia vlastného dreveného citátu / nápisu na stenu. Kompletné informácie o tejto službe sa môžete dočítať na nasledovnom odkaze.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V prípade zvolenia spôsobu dopravy "Bankový prevod" zaraďujeme objednávku do poradovníka výroby až po uhradení objednávky.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Voliteľné príslušenstvo k montáži
Klinčeky 10 ks
1,52 €
Súvisiace produkty
Polygonálna mapa Česka na stenu Polygonálna mapa Česka na stenu
+ 9
Mapy Česka na stenu
(0)
od 31,70 €
Robinsonova mapa sveta z dreva Robinsonova mapa sveta z dreva
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(0)
od 20,30 €
Polygonálna mapa Slovenska na stenu Polygonálna mapa Slovenska na stenu
+ 9
Nástenné mapy Slovenska
(0)
od 31,70 €
Drevená 3D mapa sveta s vyznačenými hranicami štátov Drevená 3D mapa sveta s vyznačenými hranicami štátov
+ 8
Drevené mapy sveta na stenu
(6)
od 49,80 €
Korkové zapichovacie mapy sveta na stenu
(2)
od 49,80 €
Drevená 3D mapa sveta na stenu Drevená 3D mapa sveta na stenu
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(19)
od 43,00 €
Doprava zadarmo
3D drevený gravírovaný obraz - Historická mapa sveta 1689 3D drevený gravírovaný obraz - Historická mapa sveta 1689
Drevené mapy sveta na stenu
(1)
112,40 €
Polygonálna mapa Československa Polygonálna mapa Československa
+ 9
Mapy Česka na stenu
(1)
od 56,60 €
Zápich do torty s menom - Cestovateľka/Turistka Zápich do torty s menom - Cestovateľka/Turistka
+ 9
Zápichy na tortu - Záľuby a Hobby
(2)
od 6,90 €