4,9
Hodnotilo 11 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
10x
10+ zákazníkov už zakúpilo
11 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Vlastný citát na mieru

Produkt citát na mieru je vytvorený pre ľudí, ktorí túžia vlastniť originálnu a nekonvenčnú bytovú dekoráciu na stenu. Vlastný citát, ktorý vystihuje ich osobnosť, domácnosť alebo hlášku, s ktorou je zžitá celá rodina. Vyrobíme motto, výrok vašich detí či akýkoľvek iný text z dreva, vo vlastnom dekore. Text vyrobíme podľa vašich požiadaviek.  

Ak vás zaujala ponuka. Môžete si u nás vyžiadať cenovú ponuku. Radi vám vyrobíme citát. 

Postup:

 1. Vyplňte formulár
 2. Obratom sa Vám ozveme s ďalšími inštrukciami, kde dohodneme dizajn, veľkosť a pod.
 3. Po odsúhlasení cenovej ponuky Vás zaradíme do výroby

 

Hlavné výhody produktu:

 • Nejedná sa o nálepku na stenu, ale o 3 mm hrubý pevný materiál na báze dreva
 • Na výber zo všetkých dostupných dekorov
 • Jednoduché upevnenie na stenu 
 • Jedinečná dekorácia 

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI: Citát je možné vyrobiť v rôznych veľkostiach podľa požiadaviek zákazníka a našich schopností. 

Obsah Balenia:

 • Váš vlastný citát na stenu
 • Obojstranná samolepiaca penová páska
 • Návod na uchytenie na stenu

Cena citátu:

 • Drevený citát na stenu - V závislosti od počtu slov a veľkosti citátu. Pre lepšiu predstavu o cene citátu si odporúčame pozrieť naše citáty v ponuke a podľa veľkosti sa odvíja aj ich cena. 
 • Grafické práce 7-15 €

Názvy dekorov z galérie podľa čísla: 

 1. Javor
 2. Dub sonoma
 3. Dub zlatý
 4. Dub tabakový
 5. Buk
 6. Čerešňa
 7. Orech
 8. Wenge
 9. Biela
 10. Strieborná
 11. Antracitovo-šedá
 12. Čierna
4,9
Hodnotilo 11 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
10x
10+ zákazníkov už zakúpilo
11 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
5.0
Mária 30. August 2022
Ďakujem krásne....som taká rada. Krásne ste to spravili
Odporúča tento produkt
5.0
Erika 8. August 2022
Dakujeme velmi pekne, zasielka prisla v poriadku, nalepenie na stenu bolo bez problemov a islo to lahko. Dakujeme aj za darceky, velmi nas potesili. Prikladame aj ako to vyzera na nasej stene. Dakujeme za spolupracu, promptne ste reagovali a vybavili nasu objednavku podla predstav. Odporucim aj znamym.
Odporúča tento produkt
5.0
Martina 4. August 2022
Ďakujem veľmi pekne za nádherné pravidlá rodiny. Oceňujem pohotovú a bezproblémovú komunikáciu, rýchlu výrobu a dodanie, celkový prístup a darček k produktu. Výhodou je jednoduchá manipulácia a pripevnenie na stenu.
Odporúča tento produkt
5.0
Róbert 11. Júl 2022
Citaty som si uspešne prevzal som velmi spokojný s kvalitou vyhotovenia. Ďakujem za darčeky velmi nas potešili. Ste užasní. Chvalim aj promptnu komunikaciu aj skvele navrhy.
Odporúča tento produkt
5.0
Róbert 11. Júl 2022
Citaty som si uspešne prevzal som velmi spokojný s kvalitou vyhotovenia. Ďakujem za darčeky velmi nas potešili. Ste užasní. Chvalim aj promptnu komunikaciu aj skvele navrhy.
Odporúča tento produkt
Montáž citátu / nápisu na stenu

Na zadnej strane slov a diakritiky citátu sa nachádzajú už vopred nalepené penové štvorčeky / penová páska. Na nich sa nachádza tenká odnímateľná fólia, pod ktorou je lepivá pena, ktorá sa lepí na stenu.

K jednotlivým častiam citátu (slová, písmená, diakritika) sú pribalené aj šablóny. Vďaka šablónam viete citát nalepiť na stenu rovno a korektne. 

V prípade, že si chcete citát rozmiestniť na stene podľa seba, je to možné. Rozloženie slov ani medzier nie je fixne dané. Všetko záleží na vašej fantázií.  

Postup:

 1. Najprv je potrebné si vymerať miesto, kam citát budete umiestňovať a rozmyslieť si, kde bude citát umiestnený.
 2. V druhom kroku umiestnite na šablónu z druhej strany lepiacu gumu, ktorú ste dostali v balení (lepivé štvorčeky gumy). Tieto umiestnite na šablónu, (odporúčame na jednu šablónu použiť dva kusy, na každú stranu jednu).
 3. Šablónu nalepíte na stenu tak, aby ste do nej mohli vkladať časti citátu (nepritlačte ju moc na stenu, aby nebol problém s jej odlepením). Šablóna spĺňa len funkciu, aby sa citát nalepil rovno so správnymi medzerami. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne budete môcť šablónu bezpečne odlepiť. (Po nalepení citátu totiž už nebude možné citát meniť ani polohovať). V niektorých prípadoch sa môže stať, že šablóny na seba nadväzujú. Na niektorých šablónach (pri niektorých citátoch vodiace čiary nie sú vôbec) môžete spozorovať vodiace čiary. Tie sa môžu vyskytovať buď vodorovné alebo zvislé. Vtedy odporúčame šablóny odlepiť až po nalepení všetkých častí, ktoré na seba nadväzujú.
 4. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne môžete opatrne šablónu odlepiť zo steny. Odporúčame postupovať opatrne, aby ste predišli poškodeniu omietky. 
 5. Po odlepení šablóny ostane na stene len nalepený citát.
 6. Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli citát odlepiť, odporúčame veľmi opatrne postupovať. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, čo ostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Často kladené otázky

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.com . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme. Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme možnosť vytvorenia vlastného dreveného citátu / nápisu na stenu. Kompletné informácie o tejto službe sa môžete dočítať na nasledovnom odkaze.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V prípade zvolenia spôsobu dopravy "Bankový prevod" zaraďujeme objednávku do poradovníka výroby až po uhradení objednávky.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Súvisiace produkty
Motivačný nápis na stenu - Never stop dreaming Motivačný nápis na stenu - Never stop dreaming
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
15,90 €
Krátky citát z Biblie - samolepka z dreva
+ 9
Kresťanské citáty nielen z Biblie
(1)
20,20 €
Citát o rodine po anglicky
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
32,00 €
Motivačná nálepka na stenu - citát po anglicky z dreva Motivačná nálepka na stenu - citát po anglicky z dreva
+ 9
Dekorácie do kancelárie
(0)
od 30,90 €
Drevený citát z Biblie na stenu - Láska je dobrotivá...
+ 9
Kresťanské citáty nielen z Biblie
(0)
od 67,30 €
Drevený motivačný citát - Walt Disney
+ 9
Motivačné citáty na stenu
(0)
od 41,60 €
Citát o láske - nálepka na stenu z dreva
+ 9
Citáty o láske
(0)
od 45,90 €
Motivačný citát o živote na stenu
+ 9
Motivačné citáty na stenu
(0)
od 39,90 €
Citát do kuchyne - Varím s láskou, pečiem srdcom
+ 9
Drevené citáty na stenu
(1)
od 25,60 €
Drevený citát o rodine na stenu Drevený citát o rodine na stenu
+ 9
Citáty o rodine
(0)
34,70 €
Drevený citát na stenu - rodina Drevený citát na stenu - rodina
+ 9
Citáty o rodine
(5)
od 26,60 €
Nálepka na stenu - citát po slovensky Nálepka na stenu - citát po slovensky
+ 9
Citáty o rodine
(1)
od 32,00 €
Drevená nálepka na stenu - citát o rodine Drevená nálepka na stenu - citát o rodine
+ 9
Citáty o rodine
(5)
od 24,50 €
Drevená samolepka na stenu - citát o rodine Drevená samolepka na stenu - citát o rodine
+ 9
Citáty o rodine
(7)
od 45,90 €