Riešenia na mieru

Vlastný citát na mieru

Model: Vlastný citát SK

Snažíme sa byť stále lepší a lepší.
Odmenou zato ste vy, naši spokojní zákazníci

4,8
Hodnotilo 6 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
5x
10+ zákazníkov už zakúpilo
6 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Vlastný citát na mieru

Produkt citát na mieru je vytvorený pre ľudí, ktorí túžia vlastniť originálnu a nekonvenčnú bytovú dekoráciu na stenu. Vlastný citát, ktorý vystihuje ich osobnosť, domácnosť alebo hlášku, s ktorou je zžitá celá rodina. Vyrobíme motto, výrok vašich detí či akýkoľvek iný text z dreva, vo vlastnom dekore. Text vyrobíme podľa vašich požiadaviek.  

Ak vás zaujala ponuka. Môžete si u nás vyžiadať cenovú ponuku. Radi vám vyrobíme citát. 

Postup:

 1. Vyplňte formulár
 2. Obratom sa Vám ozveme s ďalšími inštrukciami, kde dohodneme dizajn, veľkosť a pod.
 3. Po odsúhlasení cenovej ponuky Vás zaradíme do výroby

 

Hlavné výhody produktu:

 • Nejedná sa o nálepku na stenu, ale o 3 mm hrubý pevný materiál na báze dreva
 • Na výber zo všetkých dostupných dekorov
 • Jednoduché upevnenie na stenu 
 • Jedinečná dekorácia 

DOSTUPNÉ VEĽKOSTI: Citát je možné vyrobiť v rôznych veľkostiach podľa požiadaviek zákazníka a našich schopností. 

Obsah Balenia:

 • Váš vlastný citát na stenu
 • Obojstranná samolepiaca penová páska
 • Návod na uchytenie na stenu

Cena citátu:

 • Drevený citát na stenu - V závislosti od počtu slov a veľkosti citátu. Pre lepšiu predstavu o cene citátu si odporúčame pozrieť naše citáty v ponuke a podľa veľkosti sa odvíja aj ich cena. 
 • Grafické práce 7-15 €

Názvy dekorov z galérie podľa čísla: 

 1. Javor
 2. Dub sonoma
 3. Dub zlatý
 4. Dub tabakový
 5. Buk
 6. Čerešňa
 7. Orech
 8. Wenge
 9. Biela
 10. Strieborná
 11. Antracitovo-šedá
 12. Čierna
Montáž citátu / nápisu na stenu

Na zadnej strane slov a diakritiky citátu sa nachádzajú už vopred nalepené penové štvorčeky / penová páska. Na nich sa nachádza tenká odnímateľná fólia, pod ktorou je lepivá pena, ktorá sa lepí na stenu.

K jednotlivým častiam citátu (slová, písmená, diakritika) sú pribalené aj šablóny. Vďaka šablónam viete citát nalepiť na stenu rovno a korektne. 

V prípade, že si chcete citát rozmiestniť na stene podľa seba, je to možné. Rozloženie slov ani medzier nie je fixne dané. Všetko záleží na vašej fantázií.  

Postup:

 1. Najprv je potrebné si vymerať miesto, kam citát budete umiestňovať a rozmyslieť si, kde bude citát umiestnený.
 2. V druhom kroku umiestnite na šablónu z druhej strany lepiacu gumu, ktorú ste dostali v balení (lepivé štvorčeky gumy). Tieto umiestnite na šablónu, (odporúčame na jednu šablónu použiť dva kusy, na každú stranu jednu).
 3. Šablónu nalepíte na stenu tak, aby ste do nej mohli vkladať časti citátu (nepritlačte ju moc na stenu, aby nebol problém s jej odlepením). Šablóna spĺňa len funkciu, aby sa citát nalepil rovno so správnymi medzerami. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne budete môcť šablónu bezpečne odlepiť. (Po nalepení citátu totiž už nebude možné citát meniť ani polohovať). V niektorých prípadoch sa môže stať, že šablóny na seba nadväzujú. Na niektorých šablónach (pri niektorých citátoch vodiace čiary nie sú vôbec) môžete spozorovať vodiace čiary. Tie sa môžu vyskytovať buď vodorovné alebo zvislé. Vtedy odporúčame šablóny odlepiť až po nalepení všetkých častí, ktoré na seba nadväzujú.
 4. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne môžete opatrne šablónu odlepiť zo steny. Odporúčame postupovať opatrne, aby ste predišli poškodeniu omietky. 
 5. Po odlepení šablóny ostane na stene len nalepený citát.
 6. Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli citát odlepiť, odporúčame veľmi opatrne postupovať. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, čo ostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.
4,8
Hodnotilo 6 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
5x
10+ zákazníkov už zakúpilo
6 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
5.0
Janka 19. Apríl 2022
Pridávame sa k zástupu spokojných zákazníkov Vašej spoločnosti. Oceňujeme absolútne profesionálny prístup, rýchle jednanie, príjemnú komunikáciu a ústretovosť. Objednali sme si drevený nápis na stenu s vlastným textom, ktorý zdobí vstupné dvere našej zrekonštruovanej školskej knižnice. Veľmi milý personál s nami komunikoval obratom, expresne spracoval grafický návrh aj cenovú ponuku. Hotový výrobok spĺňal štandard najvyššej kvality, nápis bol precízne vypracovaný a veľmi milo nás prekvapili aj priložené darčeky v podobe originálnych drevených dekorácií, ktoré určite využijeme na vyučovaní výtvarnej výchovy alebo v rámci záujmových útvarov. Ďakujeme za skvelú spoluprácu a prajeme Vám veľa spokojných zákazníkov.
Odporúča tento produkt
5.0
Kristína 3. December 2021
Zásielka bola rýchlo doručená, som maximálne spokojná nielen s dodaným tovarom, ale aj ochotou a príjemnou spoluprácou zo strany spoločnosti.
Odporúča tento produkt
5.0
Lucia 16. Jún 2021
Citát má už u nás doma svoje miesto :) Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za krásne vyrobenú dekoráciu a aj krásny darček. Tiež za Váš perfektný a profesionálny prístup. V dnešnej uponáhľanej dobe je to naozaj vzácnosť :) Prajeme pekný víkend a naozaj veľa spokojných zákazníkov.
Odporúča tento produkt
4.0
Laura K. 5. Február 2021
Výrobky od Dublez sú veľmi pekné, mám ich už niekoľko. A citát na stene je moja srdcovka, bol robený na mieru presne podľa môjho zadania. Inštalácia nápisu absolútne jednoduchá a rýchla vďaka dodanej šablóne. Stromček som dostala ako darček k nákupu nad určitú sumu, potešil, ďakujem :)
Odporúča tento produkt
5.0
Kristína 30. Október 2020
Neviem prečo som si myslela že ta nálepka bude z papiera ako všetky ostatné. Vôbec som nečakala že to bude drevene ďakujem ešte to nemám nalepené ale určite vám potom pošlem fotku. Ďakujem aj za doplňujúce nálepky motýľov ;)
Odporúča tento produkt

Často kladené otázky

O produktoch

Pokiaľ máte naše výrobky, bez problémov je povrch možné utierať prachovkou, pripadne utrieť jemne vlhkou vyžmýkanou handričkou. Vysávanie výrobku doporučujeme len s nadstavcom na vysávanie prachu, aby sa predišlo poškriabaniu výrobku. Mokrú handru neodporúčame použiť.

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Pri drevených zápichoch (hlavne z preglejky) sa môže farba z ovocia alebo z čokolády vpiť do materiálu. Pokiaľ tomu chcete predísť, odporúčame zapichovaciu časť zabaliť do potravinárskej priesvitnej fólie a tak vložiť do torty. Zaručí to dlhšiu životnosť a bude ho možné opätovne použiť.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Viac informácií o službe nájdete TU.

Poskytujeme možnosť vytvorenia vlastného dreveného citátu / nápisu na stenu. Kompletné informácie o tejto službe sa môžete dočítať na nasledovnom odkaze.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Ak máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V prípade zvolenia spôsobu dopravy "Bankový prevod" zaraďujeme objednávku do poradovníka výroby až po uhradení objednávky.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Súvisiace produkty
Motivačný nápis na stenu - Never stop dreaming Motivačný nápis na stenu - Never stop dreaming
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
od 15,90 €
Citát na stenu - Možno nemáme všetko, ale spolu nám nič nechýba.
+ 9
Drevené dekorácie v škandinávskom štýle
(3)
od 20,20 €
Krátky citát z Biblie - samolepka z dreva
+ 9
Kresťanské citáty nielen z Biblie
(1)
od 20,20 €
Citát o rodine po anglicky
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
od 32,00 €
Motivačná nálepka na stenu - citát po anglicky z dreva Motivačná nálepka na stenu - citát po anglicky z dreva
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
od 30,90 €
Drevený citát z Biblie na stenu - Láska je dobrotivá...
+ 9
Kresťanské citáty nielen z Biblie
(0)
od 67,30 €
Drevený motivačný citát - Walt Disney
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
od 41,60 €
Citát o láske - nálepka na stenu z dreva
+ 9
Citáty o láske
(0)
od 45,90 €
Motivačný citát o živote na stenu
+ 9
Motivačné citáty na stenu
(0)
od 39,90 €
Citát do kuchyne - Varím s láskou, pečiem srdcom
+ 9
Drevené citáty na stenu
(1)
od 25,60 €
Rodinný citát o šťastí - Nálepka z dreva na stenu
+ 9
Darčeky pre mamu, babku
(1)
od 30,90 €
Drevený citát o rodine na stenu Drevený citát o rodine na stenu
+ 9
Citáty o rodine
(0)
od 34,70 €
Drevený citát na stenu - rodina Drevený citát na stenu - rodina
+ 9
Citáty o rodine
(5)
od 26,60 €
Nálepka na stenu - citát po slovensky Nálepka na stenu - citát po slovensky
+ 9
Citáty o rodine
(1)
od 32,00 €
Drevená nálepka na stenu - citát o rodine Drevená nálepka na stenu - citát o rodine
+ 9
Darčeky pre mamu, babku
(4)
od 24,50 €
Drevená samolepka na stenu - citát o rodine Drevená samolepka na stenu - citát o rodine
+ 9
Citáty o rodine
(5)
od 45,90 €