Vlastný citát na mieru
4,9
Hodnotilo 15 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
14x
25+ zákazníkov už zakúpilo
15 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Vlastný citát na mieru

Produkt citát na mieru je vytvorený pre ľudí, ktorí túžia vlastniť originálnu a jedinečnú bytovú dekoráciu na stenu. Vlastný citát, ktorý vystihuje vašu osobnosť, domácnosť alebo hlášku, s ktorou je zžitá celá rodina. Text, ktorý chcete zvečniť navždy na stenu. Vyrobíme motto, nápis, meno, výrok vašich detí, úryvok z knihy či filmu alebo akýkoľvek iný text z dreva vo vlastnom dekore a rozmere. Text vyrobíme podľa vašich požiadaviek.  

Hlavné výhody citátu / nápisu na stenu:

 • Vyobrazenie vlastného textu
 • Stačí si vybrať ľubovoľný typ písma z ponuky a nechať čarovať nášho grafika :) 
 • Citát je možné vyrobiť v rôznych veľkostiach podľa vašich požiadaviek a našich schopností
 • Nejedná sa o nálepku na stenu, ale o 3 mm hrubý pevný materiál na báze dreva
 • Na výber až 12 dostupných dekorov
 • Jednoduchá montáž na stenu pomocou šablón

Postup zaslania dopytu na vlastný citát:

 1. Vyplňte formulár - Vo formulári v dodatočných informáciach môžete uviesť typ písma citátu. Stačí uviesť model citátu od nás. Naše písma máme kompletne odladené pre výrobu. Tu si môžete prezrieť kompletnú ponuku citátov pre inšpiráciu.
 2. Obratom sa vám ozveme s ďalšími inštrukciami, kde dohodneme dizajn, veľkosť citátu a pod.
 3. Po odsúhlasení finálneho dizajnu a cenovej ponuky vytvoríme objednávku, ktorú zaradíme do výroby.
 4. Doba dodania je obdobná ako pri štandardnej objednávke, 5 - 8 pracovných dní.
 5. Môžete sa začať tešiť na vlastný výrobok :)

Obsah balenia:

 • Váš vlastný citát na stenu
 • Obojstranná samolepiaca penová páska vopred predlepená na všetkých častiach citátu / nápisu
 • Jednoduchý návod na montáž
 • Drevené šablóny, vďaka ktorým citát jednoducho a rovno nalepíte na stenu

Cena citátu:

 1. Cena vlastného dreveného citátu závisí hlavne od jeho veľkosti, počtu slov, typu písma a pod. Pre lepšiu predstavu, koľko môže stáť citát, si môžete popozerať našu ponuku citátov v rôznych rozmeroch.
 2. Pri citáte na mieru pripočítavame k cene výrobku aj grafické práce. Tie sa zvyčajne pohybujú medzi 7 - 20 €.
Motív
Citát / Nápis
Výrobca
DUBLEZ
4,9
Hodnotilo 15 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
14x
25+ zákazníkov už zakúpilo
15 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
5.0
Katarína 7. December 2022
ďakujeme za Vaše krásne výrobky, ktorými sme si našu školu skrášlili a spríjemnili prostredie v riaditeľni a v školskej jedálni
Odporúča tento produkt
5.0
Mária 16. November 2022
Veľká spokojnosť s jednaním, komunikáciou i výsledkom objednávky. Maximálna ústretovosť, keďže sme požadovali vlastný dizajn nápisu na stenu. Rýchle služby, či už grafické prípravy, výroba, ale aj dodanie. Cena prijateľná vzhľadom k objemu práce, ktorá bola potrebná na zrealizovanie objednávky. Kvalitné spracovanie nápisov a veľmi jednoduchá montáž. Oceňujem, že sme dostali aj zrozumiteľný návod na montáž nápisov a darčeky ako pozornosť - ďalšie dekorácie, ktoré môžme využiť inde.
Odporúča tento produkt
5.0
Jana 26. Október 2022
Objednala som si u Vás nápis na stenu. S rýchlosťou dodania ako aj s komunikáciou som veľmi spokojná. Daný citát nám už zdobí stenu a sme nadmierne spokojní. Ďakujeme za vynikajúci obchod. Ďakujem.
Odporúča tento produkt
5.0
Monika 11. Október 2022
Ďakujeme veľmi pekne za vašu prácu. Je to krásne. Verím, že tento citát a kríž nebude len ozdobou našej izby, ale aj potešením, povzbudením a posilnením pre každého kto k nám zavíta. Zvlášť v týchto ťažkých časoch. Iba s NIM to zvládneme. Ešte raz ďakujem. Nech vás Pán Boh zehna a chráni.
Odporúča tento produkt
5.0
Mária 30. August 2022
Ďakujem krásne....som taká rada. Krásne ste to spravili
Odporúča tento produkt
Montáž citátu / nápisu na stenu

Na zadnej strane slov a diakritiky citátu sa nachádzajú už vopred nalepené penové štvorčeky / penová páska. Na nich sa nachádza tenká odnímateľná fólia, pod ktorou je lepivá pena, ktorá sa lepí na stenu.

K jednotlivým častiam citátu (slová, písmená, diakritika) sú pribalené aj šablóny. Vďaka šablónam viete citát nalepiť na stenu rovno a korektne. 

V prípade, že si chcete citát rozmiestniť na stene podľa seba, je to možné. Rozloženie slov ani medzier nie je fixne dané. Všetko záleží na vašej fantázií.  

Postup:

 1. Najprv je potrebné si vymerať miesto, kam citát budete umiestňovať a rozmyslieť si, kde bude citát umiestnený.
 2. V druhom kroku umiestnite na šablónu z druhej strany lepiacu gumu, ktorú ste dostali v balení (lepivé štvorčeky gumy). Tieto umiestnite na šablónu, (odporúčame na jednu šablónu použiť dva kusy, na každú stranu jednu).
 3. Šablónu nalepíte na stenu tak, aby ste do nej mohli vkladať časti citátu (nepritlačte ju moc na stenu, aby nebol problém s jej odlepením). Šablóna spĺňa len funkciu, aby sa citát nalepil rovno so správnymi medzerami. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne budete môcť šablónu bezpečne odlepiť. (Po nalepení citátu totiž už nebude možné citát meniť ani polohovať). V niektorých prípadoch sa môže stať, že šablóny na seba nadväzujú. Na niektorých šablónach (pri niektorých citátoch vodiace čiary nie sú vôbec) môžete spozorovať vodiace čiary. Tie sa môžu vyskytovať buď vodorovné alebo zvislé. Vtedy odporúčame šablóny odlepiť až po nalepení všetkých častí, ktoré na seba nadväzujú.
 4. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne môžete opatrne šablónu odlepiť zo steny. Odporúčame postupovať opatrne, aby ste predišli poškodeniu omietky. 
 5. Po odlepení šablóny ostane na stene len nalepený citát.
 6. Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli citát odlepiť, odporúčame veľmi opatrne postupovať. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, čo ostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Často kladené otázky

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.com . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme možnosť vytvorenia vlastného dreveného citátu / nápisu na stenu. Kompletné informácie o tejto službe sa môžete dočítať na nasledovnom odkaze.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V prípade zvolenia spôsobu dopravy "Bankový prevod" zaraďujeme objednávku do poradovníka výroby až po uhradení objednávky.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Súvisiace produkty
Motivačný nápis na stenu - Never stop dreaming Motivačný nápis na stenu - Never stop dreaming
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
od 16,90 €
Krátky citát z Biblie - samolepka z dreva
+ 9
Kresťanské citáty nielen z Biblie
(1)
21,50 €
Citát o rodine po anglicky Citát o rodine po anglicky
+ 9
Anglické citáty na stenu
(0)
33,90 €
Motivačná nálepka na stenu - citát po anglicky z dreva Motivačná nálepka na stenu - citát po anglicky z dreva
+ 9
Dekorácie do kancelárie
(0)
od 32,80 €
Drevený citát z Biblie na stenu - Láska je dobrotivá...
+ 9
Kresťanské citáty nielen z Biblie
(0)
od 71,40 €
Drevený motivačný citát - Walt Disney
+ 9
Motivačné citáty na stenu
(0)
od 44,20 €
Citát o láske - nálepka na stenu z dreva
+ 9
Citáty o láske
(1)
od 48,70 €
Motivačný citát o živote na stenu
+ 9
Motivačné citáty na stenu
(0)
od 42,30 €
Citát do kuchyne - Varím s láskou, pečiem srdcom
+ 9
Drevené citáty na stenu
(4)
od 27,10 €
Drevený citát o rodine na stenu Drevený citát o rodine na stenu
+ 9
Citáty o rodine
(0)
36,80 €
Drevený citát na stenu - rodina Drevený citát na stenu - rodina
+ 9
Citáty o rodine
(5)
od 28,30 €
Nálepka na stenu - citát po slovensky Nálepka na stenu - citát po slovensky
+ 9
Citáty o rodine
(1)
od 33,90 €
Drevená nálepka na stenu - citát o rodine Drevená nálepka na stenu - citát o rodine
+ 9
Citáty o rodine
(5)
od 26,00 €
Drevená samolepka na stenu - citát o rodine Drevená samolepka na stenu - citát o rodine
+ 9
Citáty o rodine
(7)
od 48,70 €