Moderné hodiny

Moderné hodiny do obývačky - Encanto

Model: HO-014
20,90 € ( 17,42 € bez DPH)
Každý produkt je jedinečný Môžete mať 03.10.2023
Vybrať dekor:
Vyberte si rozmer výrobku:
33x33 cm 20,90 €
56x56 cm 20,90 €
Cena dopravy (od 3,90 €)
Extra rýchle doručenie (od 5,00 €)
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 30 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Víťaz ceny Heureky a víťaz ceny Popularity (bývanie a design)
5,0
Hodnotil 1 zákazník
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
1x
10+ zákazníkov už zakúpilo
1 zákaznícka recenzia
100% zákazníkov odporúča
Moderné hodiny do obývačky - Encanto

Drevené hodiny navrhnuté v modernom minimalistickom štýle sú ako stvorené na stenu do obývačky. Garantujeme, že naše drevené hodiny si zamilujete a stanú sa neprehliadnuteľnou ozdobou vašej steny. Minimalistické hodiny sú dokonalou kombináciou elegancie a štýlu. Vďaka tichému chodu strojčeka vás hodiny nebudú rušiť nepríjemným tikaním a nestratíte prehľad o čase. Vďaka výberu dekoru naše drevené hodiny krásne zladíte s interiérom. 

Hlavné výhody drevených hodín:

 • Hodiny majú moderný dizajn
 • Na výber mnoho dekorov 
 • Ekologická výroba z dreva
 • Tichý chod strojčeka
 • Luxusný bytový doplnok

Montáž na stenu:

Ručičky na hodiny sú súčasťou balenia a je potrebné ich namontovať na hodiny podľa priloženého návodu. Na strojčeku sa nachádza kovový háčik slúžiaci na jednoduché upevnenie na stenu.

Technické informácie:

 • Hodiny obsahujú iba hodinovú a minútovú ručičku
 • Hodiny poháňa tichý strojček bez tikania
 • Strojček je hrubý 16 mm. Vzdialenosť hodín od steny po ich zavesení bude teda 16 mm
 • Strojček je poháňaný klasickou batériou AA s napätím 1,3 - 1,7 V
 • Batéria AA nie je súčasťou balenia
 • Záruka 2 roky na výrobok

Obsah balenia:

 • Drevené hodiny na stenu do obývačky - Encanto
 • Tichý hodinový strojček 
 • Čierne oceľové ručičky s matným povrchom 
 • Návod na montáž
Materiál
Drevovláknitá doska s vysokou hustotou
Šírka
33 cm, 56 cm
Výška
33 cm, 56 cm
Hĺbka
3 mm + 16 mm
Typ hodín
Analógové / Ručičkové
Štýl
Minimalistický, Moderný
Tvar
Kruh
Výrobca
DUBLEZ
5,0
Hodnotil 1 zákazník
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
1x
10+ zákazníkov už zakúpilo
1 zákaznícka recenzia
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
5.0
Anikó Zsákovics 27. Júl 2023
Krásne, moderné hodinky.
Odporúča tento produkt
Montáž hodín DUBLEZ na stenu
 1. Hodiny si položíme pred seba prednou stranou.
 2. Odšróbujeme drobnú, vrchnú, mosadznú skrutku, ktorá sa nachádza na strojčeku.
 3. Vybalíme kovové ručičky zo sáčku. V sáčku sa nachádzajú dve ručičky. Jedna je hodinová (kratšia) a druhá je minútová (dlhšia). Hodinová ručička má v sebe väčšiu dierku s mosadzným kolieskom. Minútová ručička má menšiu dierku bez mosadzného kolečka.
 4. Na ručičkách sa môže nachádzať ochranná fólia. Ak sa na nich nachádza, opatrne ju odstránime z ručičiek.

  1. Ak máte čierne ručičky, fólia je priesvitná.
  2. Ak máte strieborné ručičky, fólia je modrá alebo neobsahujú fóliu.
  3. Ak máte kovové zlaté alebo drevené ručičky, fólia sa na ručičkách nenachádza.
 5. Montáž ručičiek na strojček:

  1. Ako prvú ručičku budeme montovať hodinovú. Do hodinového strojčeka vložíme ručičku a opatrne ju zatlačíme do strojčeka, aby tam pevne držala. Náš tip: pritláčame po obvode "polkruhov", netlačíme konce ručičiek, aby sme sa vyhli ich ohnutiu.
  2. Následne vložíme minútovú ručičku. Táto ručička presne zapadne do drážky na strojčeku.
  3. Ak sa nám podarilo úspešne namontovať obe ručičky, tak našróbujeme naspäť mosadznú skrutku na vrch strojčeka.
 6. Kontrola ručičiek: Po namontovaní ručičiek je potrebné pozrieť sa na hodiny z profilu / z boku, či sa ručičky nekrížia cez seba. Ak by sa náhodou krížili, opatrne minútovú ručičku mierne ohneme (najlepšie je ju mierne ohnúť pri strojčeku, nie na konci ručičky), aby sme tomuto problému predišli.
 7. Výber správnej batérie do hodín: Hodinový strojček je poháňaný štandardnou batériou typu AA. Aby hodiny správne fungovali a zobrazovali presný čas, je veľmi dôležité použiť správny typ batérie. Ako výrobca odporúčame používať kvalitné alkalické batérie overených výrobcov. Nedoporučujeme používať nabíjateľné batérie, staré batérie, použité batérie alebo zinko-chloridové batérie. Napätie batérie je potrebné mať v rozmedzí 1,3 - 1,7 V. Pri nedodržaní týchto odporúčaní hrozí, že hodiny nebudú správne fungovať.
 8. Montáž batérie do hodín: Do hodinového strojčeka vložíme batériu typu AA. Smer vloženia batérie (plus, mínus) je zobrazený na strojčeku.
 9. Nastavenie času: Najprv vyrovnáme ručičky na čas 12:00. Následne na zadnej strane strojčeka sa nachádza čierne koliesko, ktorého otáčaním viete nastaviť správny čas.
 10. Ak všetko prebehlo v poriadku, hodiny môžete zavesiť na stenu prostredníctvom oceľového háčiku napríklad na klinček.

Často kladené otázky

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.com . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme možnosť vytvorenia vlastného dreveného citátu / nápisu na stenu. Kompletné informácie o tejto službe sa môžete dočítať na nasledovnom odkaze.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.com , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V prípade zvolenia spôsobu dopravy "Bankový prevod" zaraďujeme objednávku do poradovníka výroby až po uhradení objednávky.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Voliteľné príslušenstvo k montáži
Klinčeky 10 ks
1,52 €
Súvisiace produkty
Moderné nástenné hodiny Moderné nástenné hodiny
+ 7
Moderné drevené hodiny
(3)
od 14,90 €
Minimalistické drevené hodiny Minimalistické drevené hodiny
+ 3
Moderné drevené hodiny
(0)
22,90 €
Novinka
Nástenné hodiny do kuchyne - Quadra Nástenné hodiny do kuchyne - Quadra
+ 7
Drevené hodiny do kuchyne
(2)
od 15,90 €
Novinka
Nástenné hodiny do obývačky - Chronos Nástenné hodiny do obývačky - Chronos
+ 7
Drevené hodiny do obývačky
(0)
od 21,90 €