Drevená 3D mapa sveta na stenu

Model: BD-MS-03
Darček zdarma ku každej objednávke

A ak nakúpite nad 75€, pribalíme vám ešte malý strom života v hodnote 15€.

100% bezpečné balenie

Produkty balíme bezpečne. Nemusíte sa preto obávať poškodenia prepravou.

Vybrať dekor:
Vyberte si rozmer výrobku:
90x45 cm 36,60 €
135x67 cm 36,60 €
175x87 cm 36,60 €
36,60 € ( 30,50 € bez DPH)
Tovar skladom, ihneď k odoslaniu. U vás o 2 pracovné dni. (17.06.2024)
Doručíme od 2,90 €
Expres doručenie +5,00 €
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Vyhrali sme cenu Heureky a Popularity (bývanie a design)
4,8
Hodnotilo 20 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
4x
5
16x
500+ zákazníkov už zakúpilo
20 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Drevená 3D mapa sveta na stenu

Moderná drevená 3D mapa sveta na stenu je originálny obraz, ktorý nesmie chýbať v domácnosti žiadneho vášnivého cestovateľa. Obraz je vhodný do obývačky, detskej izby alebo kancelárie na stenu. 

Jednotlivé kontinenty a ostrovy sú vyrezané z 3 mm hrubej drevenej dosky. Atlas sveta je detailne vypracovaný a obsahuje skoro všetky známe ostrovy sveta.

Hlavné výhody mapy sveta: 

 • Moderný dizajn
 • Detailne spracovaná mapa 
 • Drevená nálepka na stenu
 • Široká paleta dekorov
 • Ideálny darček pre cestovateľa
 • Jednoduchá montáž 

Montáž na stenu:

Pripevnenie mapy sveta na stenu sa vykonáva jednoducho prostredníctvom vopred predlepenej penovej pásky, ktorá je nalepená na druhej strane kontinentov. Ostrovy a menšie časti tiež umiestnite na stenu prostredníctvom lepiacej pásky, ktorá je súčasťou balenia. Vďaka tejto páske prilepíte všetky ostrovy jednoducho na stenu. Stačí umiestniť malé množstvo na druhú stranu materiálu a poriadne pritlačiť na stenu. 

Obsah balenia:

 • Mapa sveta na stenu - obraz
 • Predlepená penová páska na kontinentoch
 • Penová lepiaca páska na ostrovy v balení
 • Návod na montáž
 • Ilustračný obrázok rozloženia svetadielov a ostrovov

Poznámka: Rozmer mapy je rozmer po rozložení obrazu na stenu podľa ilustračného obrázka.

Materiál
Drevená HDF doska
Šírka
90 cm. 135 cm, 175 cm
Výška
45 cm, 67 cm, 87 cm
Hĺbka
3 mm
Štýl
Škandinávsky, Minimalistický, Moderný, Klasický
Motív
Mapa, Cestovanie
Typ
Nastenný, 3D
Farba
Čierna
Tvar
Atypický
Technológia výroby
Rezanie laserom
Výrobca
DUBLEZ
4,8
Hodnotilo 20 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
4x
5
16x
500+ zákazníkov už zakúpilo
20 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
Najnovšie recenzie zákazníkov
Peter
23. Máj 2023
Dakujem za krásne obrazy
Peter odporúča tento produkt
Daniela Hutárová
13. Marec 2023
Mapa je veľmi pekná aj kvalitná. Super.
Daniela odporúča tento produkt
MM
6. Január 2023
Top !
MM odporúča tento produkt
Ivan
25. Október 2022
Antracitová stredná mapa presne zapasovala tak ako sme si to predstavovali. Dalo to dosť práce presne to napasovať, ale výsledok stojí za to. Ešte budeme dolepovať doplnky k mape.
 • Naozaj pekné
 • Silná páska
 • Darčeky
 • Viac pásky na ostrovy/darčeky
Ivan odporúča tento produkt

Dobrý deň Ivan,

ďakujeme za napísanie takejto peknej recenzie a zaslanie fotografie, je to naozaj krásne.

Veľmi si vážime aj Vašu spätnú väzbu a budeme sa snažiť pribaliť viac pásky k mapám.

Sme radi, že mapa už krášli Váš interiér.

S pozdravom Tím DUBLEZ

Ivana
1. Október 2022
Krásna mapa, kvalitne spracovaná. Lepenie na stenu je veľmi jednoduché a zábavné. :)
Ivana odporúča tento produkt
Montáž mapy sveta

Pripravili sme si pre vás podrobný návod, ako jednoducho a bez chyby dokážete nalepiť našu mapu sveta DUBLEZ na stenu. Poďme na to :)

Návod na montáž mapy sveta DUBLEZ:

 1. Montáž mapy v dvojici: Odporúčame mapu lepiť vo dvojici. Jeden bude lepiť jednotlivé časti mapy na stenu, druhý bude z diaľky kontrolovať, či sú časti správne nalepené.
 2. Vymeranie priestoru na stene: Najprv je potrebné si vymerať stenu, na ktorú budete montovať mapu.
 3. Rozloženie mapy na zemi: Pred samotnou montážou odporúčame rozložiť mapu na "nečisto" na zemi, aby sme si lepšie premysleli finálne rozloženie na stene.
 4. Vzdialenosť medzi Amerikou a Euráziou (Atlantický oceán) je ľubovoľná. Ak by ste potrebovali mapu o pár cm menej širšiu alebo viac širšiu, šírkou Atlantického oceána to viete dosiahnuť. Ak chcete použiť presnú vzdialenosť, odporúčame využiť našu šablónu pribalenú k mape sveta, vďaka ktorej určíte presnú šírku medzi Severnou Amerikou a Európou. Záleží len od toho, ako bude mapa lepšie vyzerať na vašej stene.
 5. Penová páska: Na mape sa nachádza na zadnej strane na kontinentoch predlepená penová páska. Stačí odlepiť zelenú ochrannú fóliu z pásky a môžeme začať s nalepovaním mapy. Treba si dávať pozor, pretože ak raz pritlačíte penovú pásku na stenu, už ju neodlepíte, nakoľko je veľmi pevná.
 6. Ostrovy: Menšie ostrovčeky viete nalepiť na stenu prostredníctvom lepiacej penovej pásky, ktorá je súčasťou balenia. Lepiaca penová páska je v balení nastrihaná na pásiky. Z pásikov si jednoducho odstrihnete požadovanú veľkosť na daný ostrov a následne môžete lepiť ostrov na stenu. Stačí dať malé množstvo pásky a poriadne pritlačiť na stenu. Páska je pevná.
 7. Postup lepenia:

  1. Najprv odporúčame nalepiť ako prvú buď Severnú Ameriku alebo Euráziu (niektoré varianty majú Afriku spojenú k Eurázii). Treba natočiť kontinent správne podľa ilustračného obrázka, aby nebol nakrivo.
  2. Ak máme prvú časť nalepenú, odporúčame pomocou našej šablóny pribalenej v balení (vzdialenosť medzi Európu a Severnou Amerikou) priložiť k nalepenej časti a nalepiť druhú časť mapy.
  3. Teraz vieme nalepiť aj Afriku priložením k Eurázii, ak máte zakúpený rozmer mapy, kde je Afrika samostatne oddelená.
  4. Následne môžeme nalepiť ostrovy v Ázii pomocou šablón pribalených v balení. Prvú šablóna (Template) s názvom "Japan" Priložíme k Ázii a nalepíme všetky 3 ostrovy Japonska. Druhú šablónu (Template) s názvom "Southeast Asia - Islands" priložíme tiež k Ázii v juhovýchodnej časti a vďaka nej môžeme nalepiť všetky ostrovy, ktoré sa nachádzajú v tejto oblasti. Okrem toho vďaka tejto šablóne môžeme nalepiť aj Austráliu, nakoľko kúsok okraju šablóny kopíruje pevnivu Austrálie.
  5. V ďalšom kroku nalepíme 2 veľké zostávajúce časti, a to Južnú Ameriku a Grónsko. Grónsko nalepíme odhadom, ako vám vyhovuje.
  6. V poslednom kroku dolepíme všetky zostávajúce ostrovy, ktoré nám zostali v balení a sú vyznačené na ilustračnom obrázku.
 8. Posledné úpravy: Po úspešnom nalepení mapy je dôležité popritláčať mapu a všetky ostrovy (z prednej strany) rukou poriadne ku stene na všetkých miestach, kde sa nachádza penová páska, aby sa páska poriadne spojila so stenou.
 9. Počkáme 24 hod, kým lepidlo v penovej páske dosiahne plnú pevnosť.
 10. Následne mapu a ostrovy znova popritláčame rukou na všetkým miestach, kde sa nachádza penová páska.
 11. Tešíme sa z novej mapy DUBLEZ :)

Ilustračný obrázok mapy sveta DUBLEZ po rozložení na stenu:

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku zodpovedá zákazník - Za prípadné zlyhanie a odlepenie výrobku zo steny nenesieme žiadnu zodpovednosť. V mnohých prípadoch závisí kvalitné umiestnenie od zloženia omietky, obvodovej a vnútornej steny (teplota steny) a správneho postupu pri montáži.
 2. Odlepenie výrobku s penovou lepiacou páskou - Nakoľko penová lepiaca páska je veľmi pevná, odporúčame najprv penu od výrobku odrezať tenkým (najlepšie pri veľkých výrobkoch aj dlhým) nožíkom spoza výrobku. Následne zostatkovú penu na stene môžete veľmi opatrne odlepiť.
 3. Súčasťou mapy sú len kontinenty a ostrovy, ktoré sa nachádzajú na ilustračnom obrázku.

Často sa nás pýtate

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať e-mailom s vašou predstavou / požiadavkou na vlastný produkt resp. úpravu nášho existujúceho. Naše grafické oddelenie sa s radosťou pozrie na váš vysnívaný výrobok. Síce nevieme sľúbiť, že sa pustíme do jeho realizácie, ale veľa výrobkov vzniklo práve na základe požiadavky našich zákazníkov. Ak by sme sa do realizácie náhodou nepustili, vieme vám určite odporučiť obdobný produkt alebo ponúknuť alternatívu. 

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.sk . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Ak vám nesadol rozmer alebo dekor výrobku, prípadne máte iný dôvod na výmenu, nezúfajte. Ponúkame možnosť výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky. Prepravné náklady na zaslanie nového tovaru hradíme my! Viac informácií o vrátení tovaru TU.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.sk , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Nahliadnite do zákulisia výroby v DUBLEZ

Sme výrobca a predajca v jednom. Vďaka tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahliadnite preto do zákulisia výroby v DUBLEZ a spoznajte, ako vznikajú vaše vysnívané dekorácie. Vyrábame z dreva, najporočilejšími technológiami na trhu, s dôrazom na kvalitu a detail prevedenia. Zaručujeme bezpečné balenie produktov, aby výrobky dorazili bezpečne k vám domov.

Stavte na istotu a nakúpte u nás:

 • Sme overený výrobca
 • Vhodné na všetky omietky
 • 99% spokojných zákazníkov
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výmena do 30 dní
 • 3-ročná záruka
Súvisiace produkty
Drevená 3D mapa sveta s vyznačenými hranicami štátov Drevená 3D mapa sveta s vyznačenými hranicami štátov
+ 8
Drevené mapy sveta na stenu
(10)
od 49,80 €
Korkové zapichovacie mapy sveta na stenu
(0)
od 46,90 €
Korkové zapichovacie mapy sveta na stenu
(5)
od 49,80 €
Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas Nástenná 3D mapa sveta na stenu - Polygonálny atlas
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(25)
od 68,00 €
-14%
Drevená mapa sveta na stenu - obraz Drevená mapa sveta na stenu - obraz
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(10)
54,90 €63,50 €
Minimalistická mapa sveta na stenu Minimalistická mapa sveta na stenu
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(0)
od 18,90 €
Drevená mapa Európy na stenu - s hranicami štátov
+ 8
Drevené mapy Európy na stenu
(0)
od 45,80 €
Drevená nálepka na stenu - Mapa sveta Drevená nálepka na stenu - Mapa sveta
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(0)
od 40,70 €
Zápich do torty s menom - Cestovateľka/Turistka Zápich do torty s menom - Cestovateľka/Turistka
+ 9
Zápichy na tortu - Záľuby a Hobby
(2)
od 6,90 €
2v1 Drevené mapy sveta - Obraz a 3D mapa 2v1 Drevené mapy sveta - Obraz a 3D mapa
+ 9
Drevené mapy sveta na stenu
(0)
94,40 €