Korková mapa sveta na stenu s hranicami

Model: BD-MS-11
Darček zdarma ku každej objednávke

A ak nakúpite nad 75€, pribalíme vám ešte malý strom života v hodnote 15€.

100% bezpečné balenie

Produkty balíme bezpečne. Nemusíte sa preto obávať poškodenia prepravou.

Vyberte si rozmer výrobku:
90x45 cm 49,80 €
160x80 cm 49,80 €
260x128 cm 49,80 €
49,80 € ( 41,50 € bez DPH)
Môžete mať doma už o 2 pracovné dni (24.07.2024)
Doručíme od 2,50 €
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Vyhrali sme cenu Heureky a Popularity (bývanie a design)
4,8
Hodnotilo 5 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
4x
250+ zákazníkov už zakúpilo
5 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Korková mapa sveta na stenu s hranicami

Korková, zapichovacia 3D mapa sveta na stenu je originálny a moderný obraz, ktorý nesmie chýbať v domácnosti žiadneho vášnivého cestovateľa. Ak hľadáte jedinečný darček, ktorým sa odlíšite od štandardných darčekov, korková mapa sveta je vhodná ako originálny darček pre cestovateľa, priateľa alebo priateľku k narodeninám. Tento obraz je vhodný do obývačky, detskej izby alebo kancelárie na stenu. 

Jednotlivé kontinenty a ostrovy sú vyrezané z korku. Štáty v rámci kontinentov sú vygravírované. Vďaka mäkkému korku sa z výrobku stáva štýlová zapichovacia mapa sveta, keďže kontinenty a ostrovy sú vyrobené z pevného korku, možno do nich zapichovať špendlíky a jednoducho si zaznačovať destinácie, ktoré ste navštívili, resp. ešte navštívite. 

Montáž na stenu:

Na výrobku z druhej strany je vopred predlepená penová páska. Ostrovy nalepíte na stenu prostredníctvom špeciálnej lepiacej pásky, ktorá je súčasťou balenia.

Poznámka:

 • Rozmer mapy je rozmer po rozložení obrazu na stenu podľa ilustračného obrázka.
 • Pri mape v rozmere 260x128 cm je Eurázia rozdelená na dve časti. Predel kopíruje hranice ruskej oblasti Krasnojarsk a republík Ruskej federácie Khakassia a Altai. Následne už spoj kopíruje reálne hranice štátov až po Indiu, takže v tej časti je spoj neviditeľný.

Obsah balenia:

 • Korková mapa na stenu s predlepenou penovou páskou na uchytenie
 • Návod na montáž + ilustračný obrázok rozloženia svetadielov a ostrovov
 • Penová lepiaca páska pre upevnenie ostrovčekov v balení
Materiál
Šírka
90 cm, 160 cm, 260 cm
Výška
45 cm, 80 cm, 128 cm
Hĺbka
Motív
Typ
Tvar
Technológia výroby
Výrobca
DUBLEZ
4,8
Hodnotilo 5 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
4x
250+ zákazníkov už zakúpilo
5 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Fotografie zákazníkov
Najnovšie recenzie zákazníkov
Martina Sárkozyová
29. Marec 2024
Overený nákup
Mapa vyzerá presne ako na obrázku, velká spokojnosť , odporúčam :)
 • - ohraničenie štátov
 • - precízna práca
 • žiadne
Martina odporúča tento produkt
Terézia Perdíková
19. December 2023
Overený nákup
Spokojnosť
Terézia odporúča tento produkt
Tereza
31. Október 2022
Skvelý darček pre cestovatela, krásne nám zútulnila jednu stenu v izbe.
Tereza odporúča tento produkt
Miroslava
11. Máj 2022
Ďakujeme
Miroslava odporúča tento produkt
Steve
25. Máj 2020
Overený nákup
Tovar zodpovedá ponuke,kvalitné prevedenie, starostlivo zabalený.Predpokladali sme, že tam bude priložená šablóna na umiestnenie kontinentov, pri lepení bolo najzložitejšie identifikovať ostrovy. Prinútilo nás to zorientovať sa v reálnej mape sveta.Myslím, že je to vhodný darček, tip pre dvojice,celú rodinu, partiu na spoločnú aktivitu s veľmi efektným estetickým výsledkom.Určite doporučuje. S mapou sme spokojný, potešila nás - na stene vyzerá pekne.
Steve odporúča tento produkt
Montáž mapy sveta

Pripravili sme si pre vás podrobný návod, ako jednoducho a bez chyby dokážete nalepiť našu mapu sveta DUBLEZ na stenu. Poďme na to :)

Návod na montáž mapy sveta DUBLEZ:

 1. Montáž mapy v dvojici: Odporúčame mapu lepiť vo dvojici. Jeden bude lepiť jednotlivé časti mapy na stenu, druhý bude z diaľky kontrolovať, či sú časti správne nalepené.
 2. Vymeranie priestoru na stene: Najprv je potrebné si vymerať stenu, na ktorú budete montovať mapu.
 3. Rozloženie mapy na zemi: Pred samotnou montážou odporúčame rozložiť mapu na "nečisto" na zemi, aby sme si lepšie premysleli finálne rozloženie na stene.
 4. Vzdialenosť medzi Amerikou a Euráziou (Atlantický oceán) je ľubovoľná. Ak by ste potrebovali mapu o pár cm menej širšiu alebo viac širšiu, šírkou Atlantického oceána to viete dosiahnuť. Ak chcete použiť presnú vzdialenosť, odporúčame využiť našu šablónu pribalenú k mape sveta, vďaka ktorej určíte presnú šírku medzi Severnou Amerikou a Európou. Záleží len od toho, ako bude mapa lepšie vyzerať na vašej stene.
 5. Penová páska: Na mape sa nachádza na zadnej strane na kontinentoch predlepená penová páska. Stačí odlepiť zelenú ochrannú fóliu z pásky a môžeme začať s nalepovaním mapy. Treba si dávať pozor, pretože ak raz pritlačíte penovú pásku na stenu, už ju neodlepíte, nakoľko je veľmi pevná.
 6. Ostrovy: Menšie ostrovčeky viete nalepiť na stenu prostredníctvom lepiacej penovej pásky, ktorá je súčasťou balenia. Lepiaca penová páska je v balení nastrihaná na pásiky. Z pásikov si jednoducho odstrihnete požadovanú veľkosť na daný ostrov a následne môžete lepiť ostrov na stenu. Stačí dať malé množstvo pásky a poriadne pritlačiť na stenu. Páska je pevná.
 7. Postup lepenia:

  1. Najprv odporúčame nalepiť ako prvú buď Severnú Ameriku alebo Euráziu (niektoré varianty majú Afriku spojenú k Eurázii). Treba natočiť kontinent správne podľa ilustračného obrázka, aby nebol nakrivo.
  2. Ak máme prvú časť nalepenú, odporúčame pomocou našej šablóny pribalenej v balení (vzdialenosť medzi Európu a Severnou Amerikou) priložiť k nalepenej časti a nalepiť druhú časť mapy.
  3. Teraz vieme nalepiť aj Afriku priložením k Eurázii, ak máte zakúpený rozmer mapy, kde je Afrika samostatne oddelená.
  4. Následne môžeme nalepiť ostrovy v Ázii pomocou šablón pribalených v balení. Prvú šablóna (Template) s názvom "Japan" Priložíme k Ázii a nalepíme všetky 3 ostrovy Japonska. Druhú šablónu (Template) s názvom "Southeast Asia - Islands" priložíme tiež k Ázii v juhovýchodnej časti a vďaka nej môžeme nalepiť všetky ostrovy, ktoré sa nachádzajú v tejto oblasti. Okrem toho vďaka tejto šablóne môžeme nalepiť aj Austráliu, nakoľko kúsok okraju šablóny kopíruje pevnivu Austrálie.
  5. V ďalšom kroku nalepíme 2 veľké zostávajúce časti, a to Južnú Ameriku a Grónsko. Grónsko nalepíme odhadom, ako vám vyhovuje.
  6. V poslednom kroku dolepíme všetky zostávajúce ostrovy, ktoré nám zostali v balení a sú vyznačené na ilustračnom obrázku.
 8. Posledné úpravy: Po úspešnom nalepení mapy je dôležité popritláčať mapu a všetky ostrovy (z prednej strany) rukou poriadne ku stene na všetkých miestach, kde sa nachádza penová páska, aby sa páska poriadne spojila so stenou.
 9. Počkáme 24 hod, kým lepidlo v penovej páske dosiahne plnú pevnosť.
 10. Následne mapu a ostrovy znova popritláčame rukou na všetkým miestach, kde sa nachádza penová páska.
 11. Tešíme sa z novej mapy DUBLEZ :)

Ilustračný obrázok mapy sveta DUBLEZ po rozložení na stenu:

Poznámka:

 1. Za montáž výrobku zodpovedá zákazník - Za prípadné zlyhanie a odlepenie výrobku zo steny nenesieme žiadnu zodpovednosť. V mnohých prípadoch závisí kvalitné umiestnenie od zloženia omietky, obvodovej a vnútornej steny (teplota steny) a správneho postupu pri montáži.
 2. Odlepenie výrobku s penovou lepiacou páskou - Nakoľko penová lepiaca páska je veľmi pevná, odporúčame najprv penu od výrobku odrezať tenkým (najlepšie pri veľkých výrobkoch aj dlhým) nožíkom spoza výrobku. Následne zostatkovú penu na stene môžete veľmi opatrne odlepiť.
 3. Súčasťou mapy sú len kontinenty a ostrovy, ktoré sa nachádzajú na ilustračnom obrázku.

Často sa nás pýtate

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať e-mailom s vašou predstavou / požiadavkou na vlastný produkt resp. úpravu nášho existujúceho. Naše grafické oddelenie sa s radosťou pozrie na váš vysnívaný výrobok. Síce nevieme sľúbiť, že sa pustíme do jeho realizácie, ale veľa výrobkov vzniklo práve na základe požiadavky našich zákazníkov. Ak by sme sa do realizácie náhodou nepustili, vieme vám určite odporučiť obdobný produkt alebo ponúknuť alternatívu. 

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.sk . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Ak vám nesadol rozmer alebo dekor výrobku, prípadne máte iný dôvod na výmenu, nezúfajte. Ponúkame možnosť výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky. Prepravné náklady na zaslanie nového tovaru hradíme my! Viac informácií o vrátení tovaru TU.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.sk , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Materiál
Šírka
90 cm, 160 cm, 260 cm
Výška
45 cm, 80 cm, 128 cm
Hĺbka
Motív
Typ
Tvar
Technológia výroby
Výrobca
DUBLEZ
Súvisiace produkty
Drevená 3D mapa sveta s vyznačenými hranicami štátov Drevená 3D mapa sveta s vyznačenými hranicami štátov
+ 8
Drevené mapy sveta na stenu
(10)
od 49,80 €
Korkové zapichovacie mapy sveta na stenu
(0)
od 46,90 €
Doprava zadarmo
Korková mapa sveta - obraz Korková mapa sveta - obraz
Korkové zapichovacie mapy sveta na stenu
(6)
106,00 €
Nástenné mapy Slovenska
(2)
od 37,30 €
Doprava zadarmo
Korková mapa sveta na stenu - aj s gravírovaním Korková mapa sveta na stenu - aj s gravírovaním
Korkové zapichovacie mapy sveta na stenu
(0)
151,00 €
Doprava zadarmo
Korková, zapichovacia mapa sveta na stenu s rámom Korková, zapichovacia mapa sveta na stenu s rámom
Korkové zapichovacie mapy sveta na stenu
(1)
134,80 €
Mapy Česka na stenu
(0)
od 33,90 €
Mapy Česka na stenu
(0)
od 33,90 €
Nástenné mapy Slovenska
(0)
od 33,70 €
Nástenné mapy Slovenska
(0)
od 41,90 €
Nahliadnite do zákulisia výroby v DUBLEZ

Sme výrobca a predajca v jednom. Vďaka tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahliadnite preto do zákulisia výroby v DUBLEZ a spoznajte, ako vznikajú vaše vysnívané dekorácie. Vyrábame z dreva, najporočilejšími technológiami na trhu, s dôrazom na kvalitu a detail prevedenia. Zaručujeme bezpečné balenie produktov, aby výrobky dorazili bezpečne k vám domov.

Stavte na istotu a nakúpte u nás:

 • Sme overený výrobca
 • Vhodné na všetky omietky
 • 99% spokojných zákazníkov
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výmena do 30 dní
 • 3-ročná záruka