Penová páska - 1 m

Penová páska - 1 m

Model: Tape
Darček zdarma ku každej objednávke

A ak nakúpite nad 75€, pribalíme vám ešte malý strom života v hodnote 15€.

100% bezpečné balenie

Produkty balíme bezpečne. Nemusíte sa preto obávať poškodenia prepravou.

1,00 € ( 0,83 € bez DPH)
Môžete mať doma už o 3 pracovné dni (27.06.2024)
Doručíme od 2,50 €
Expres doručenie +5,00 €
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Vyhrali sme cenu Heureky a Popularity (bývanie a design)
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
2x
1000+ zákazníkov už zakúpilo
2 zákaznícke recenzie
100% zákazníkov odporúča
Penová páska - 1 m

Naše produkty je možné umiestniť na stenu aj prostredníctvom penovej pásky. Páska je veľmi pevná, odolná a trvácna.

Pred nákupom montážneho príslušenstva ako penová páska odporúčame najprv skontrolovať výrobok, či už vopred neobsahuje určitý spôsob montáže v balení. Menšie rozmery zvyknú mať predlepenú penovú pásku na výrobku. Tieto informácie sa nachádzajú v popise každého produktu.

Návod, ako umiestniť výrobok na stenu prostredníctvom penovej pásky si môžete prečítať TU.

1 meter penovej obojstrannej pásky vystačí na nalepenie jedného veľkého obrazu z dielne DUBLEZ. V prípade, že výrobok neobsahuje pod popisom v zozname voliteľného príslušenstva penovú pásku, pravdepodobne montáž pomocou penovej pásky pre výrobok nie je vhodná. 

Za montáž na stenu je plne zodpovedný zákazník. Za akékoľvek zlyhanie penovej pásky nenesieme žiadnu zodpovednosť. Pevnosť pásky závisí od zrnitosti omietky. Čím jemnejšia omietka, tým vyššia priľnavosť pásky.

1 ks výrobku = 1 meter. 1 meter pásky môže byť dodaný v kratších pásoch, nie v celku. 

Obsah balenia:

 • Penová obojstranná páska, dĺžky 1 m, šírka 6 mm, hrúbka peny 1 mm

Technické vlastnosti penovej pásky:

 • Vysokozaťažiteľná montážna páska aj pre vonkajšie použitie. Vhodná pre kov, sklo, plexi, PVC, HDF, drevotriesku. Nevhodné pre polyetylén, polypropylén, teflón, mäkčené PVC. Výsledná lepivosť nastane do 48 hodín.
 • Lepidlo:  čistý akrylát, 4.20 N/cm
 • Rozsah teplôt:  -40 °C, +80 °C
 • Šírka pásky: 6 mm
 • Hrúbka peny: 1 mm
 • Dĺžka pásky: 1 m
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
2x
1000+ zákazníkov už zakúpilo
2 zákaznícke recenzie
100% zákazníkov odporúča
Najnovšie recenzie zákazníkov
Lubica Brindzova
27. September 2023
Overený nákup
Páska dobre prilnula na obraz a stenu. Obraz drží na stene dobre
Lubica odporúča tento produkt
Slavka Kakalejčiková
7. Jún 2023
Overený nákup
Výborne drží, spokojnosť
 • Žiadne
Slavka odporúča tento produkt
Montáž výrobku DUBLEZ pomocou penovej pásky

Naše výrobky je možné umiestniť na stenu aj prostredníctvom penovej pásky, ak ju odporúčame ako typ montážneho príslušenstva. 

Ešte pred tým, než sa pustíme do montáže pomocou penovej pásky, je potrebné si prečítať zopár dôležitých bodov, ktoré odporúčame prečítať každému, kto si plánuje nalepiť výrobok z našej dielne na stenu.

Dôležité informácie pred montážou:

 1. Dobre si rozmyslíme miesto, kde bude produkt umiestnený. Pri výrobku z viacerých častí odporúčame rozložiť výrobok na podlahe, aby sme spozorovali rozmiestnenie častí výrobku od seba a celkovú veľkosť výrobku.
 2. Pri čerstvo vymaľovaných stenách odporúčame počkať 30 dní od maľovania, aby penová páska na stene pevne držala.
 3. Pri zrnitejších omietkach odporúčame výrobok upevniť na stenu klinčekmi alebo montážnym lepidlom. Montáž penovou páskou nemusí byť vhodná.
 4. Vždy odporúčame montovať výrobok vo dvojici. Jeden z dvojice bude prikladať a lepiť výrobok na stenu, druhý bude z diaľky navigovať, či je výrobok správne a rovno nalepený.

1. Montáž výrobku DUBLEZ pomocou penovej pásky:

 1. Vymeriame si presne miesto, kam budeme montovať výrobok.
 2. Odlepíme tenkú, ochrannú, zelenú fóliu na penovej páske.
 3. Teraz môžeme produkt prilepiť na stenu. Dávame pozor, aby bol výrobok umiestnený rovno! Po nalepení ho už nebude možné hýbať ani polohovať. 
 4. Je dôležité popritláčať výrobok (z prednej strany) rukou poriadne ku stene na všetkých miestach, kde sa nachádza penová páska, aby sa páska poriadne spojila so stenou.
 5. Počkáme 24 hod, kým lepidlo v penovej páske dosiahne plnú pevnosť.
 6. Následne výrobok znova popritláčame rukou na všetkým miestach, kde sa nachádza penová páska.

1.1 Penová páska je vopred predlepená

Pokiaľ sa na vašom výrobku nachádza z druhej strany predlepená penová páska, tak je montáž veľmi jednoduchá. Penová páska sa vo všeobecnosti nachádza na menších variantoch výrobkov, prípadne na takých, ktorých nižšia hmotnosť povoľuje zvoliť takýto spôsob montáže. Postupujeme podľa bodu 1.
 

1.2 Penová páska nie je vopred predlepená

Penovú pásku je u nás možné objednať aj samostatne. 1 kus penovej pásky predstavuje 1 meter rozdelený do 10 samostatných 10 cm dlhých pásikov. Pásku si môžete nožnicami nastrihať v prípade potreby aj na kratšie kúsky.

Ak ste si zakúpili výrobok resp. veľkostný variant nášho výrobku, ktorý neobsahuje vopred predlepenú penovú pásku, môžete si ju kúpiť navyše a v pohodlí domova ju nalepiť na výrobok z druhej strany. Aby ste nalepenie zvládli ako majster, pripravili sme si pre vás príklady, vďaka ktorým nalepenie penovej pásky zvládne naozaj každý!

Pásku sa snažíme nalepiť na strategických miestach tak, aby bola páska nalepená rovnomerne po celkom výrobku. Teda, aby bola každý časť výrobku dostatočne nalepená na stene a žiadna časť nám od steny neodstávala. Pásku je potrebné poriadne pritlačiť na výrobok. Ak je možné, nelepíme pásku príliš ku kraju výrobku, ale aspoň 1 mm od hrany výrobku, aby ju po nalepení nebolo z boku vidieť.

Po nalepení pásky na výrobok postupujeme podľa bodu 1.

Príklady nalepenia pásky na DUBLEZ výrobok podľa typu / tvaru výrobku: 

 

Nalepenie penovej pásky pri okrúhlom tvare 1: 

 

Nalepenie penovej pásky pri okrúhlom tvare 2: 

 

Nalepenie penovej pásky pri obraze, ktorý sa skladá z viacerých častí: 

 

Nalepenie penovej pásky pri štvorcovom / obdĺžnikovom tvare: 

 

Nalepenie penovej pásky na drobné časti:

 

Detail nalepenia penovej pásky na detailný výrobok:

Často sa nás pýtate

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať e-mailom s vašou predstavou / požiadavkou na vlastný produkt resp. úpravu nášho existujúceho. Naše grafické oddelenie sa s radosťou pozrie na váš vysnívaný výrobok. Síce nevieme sľúbiť, že sa pustíme do jeho realizácie, ale veľa výrobkov vzniklo práve na základe požiadavky našich zákazníkov. Ak by sme sa do realizácie náhodou nepustili, vieme vám určite odporučiť obdobný produkt alebo ponúknuť alternatívu. 

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.sk . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Ak vám nesadol rozmer alebo dekor výrobku, prípadne máte iný dôvod na výmenu, nezúfajte. Ponúkame možnosť výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky. Prepravné náklady na zaslanie nového tovaru hradíme my! Viac informácií o vrátení tovaru TU.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.sk , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Súvisiace produkty
Príslušenstvo k produktom
(1)
0,99 €