MANDALA v hodnote 15,9 € ako DARČEK.

Nakúpte u nás aspoň za 20 € a získajte exkluzívne mandalu zadarmo. Platí len do vypredania zásob.

3D nalepovacie hodiny na stenu - Oraculum

Model: NH-001
Darček zdarma ku každej objednávke

A ak nakúpite nad 75€, pribalíme vám ešte malý strom života v hodnote 15€.

100% bezpečné balenie

Produkty balíme bezpečne. Nemusíte sa preto obávať poškodenia prepravou.

Nakúpte nad 20 € a získate mandalu za 15,9 € ZDARMA
Zostáva - 1d:16h:55m:
Vybrať dekor:
Vyberte si rozmer výrobku:
100x100 cm 41,90 €
41,90 € ( 34,92 € bez DPH)
Môžete mať doma už o 3 pracovné dni (23.05.2024)
Doručíme od 2,50 €
Expres doručenie +5,00 €
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Vyhrali sme cenu Heureky a Popularity (bývanie a design)
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
2x
25+ zákazníkov už zakúpilo
2 zákaznícke recenzie
100% zákazníkov odporúča
3D nalepovacie hodiny na stenu - Oraculum

Drevené 3D nalepovacie hodiny na stenu Oraculum sú vkusným riešením pre ľudí so štýlom, ktorí hľadajú jedinečnú dekoráciu a hodiny v jednom. Tieto dizajnové hodiny sú vhodné do kuchyne alebo obývačky, kde pre svoju nadrozmernú veľkosť neujdú žiadnemu pohľadu.

Garantujeme, že naše drevené hodiny si zamilujete a stanú sa neprehliadnuteľnou ozdobou každej steny. Vďaka tichému chodu strojčeka je vhodné umiestniť hodiny aj do miestností, kde sa spí.

Hlavné výhody drevených hodín:

 • Hodiny slúžia ako dizajnový doplnok
 • Nalepovacie číslice dostupné v niekoľkých dekoroch
 • Nadrozmerná veľkosť po nalepení
 • Hodiny sú vyrobené z dreva
 • Ručičky sú vyrobené z kvalitného orechu
 • Tichý chod strojčeka
 • Luxusné prevedenie

Poznámka: Pri výbere dekoru si vyberáte dekor nalepovacích číslic. Farba drevených ručičiek a oceľového krytu je nemenná.

Montáž na stenu:

K nalepovacím hodinám dodávame podrobný návod na montáž, kde je vysvetlené zavesenie strojčeka na stenu, montáž ručičiek a nalepenie všetkých častí hodín na stenu spolu s prehľadnou fotodokumentáciou krok za krokom.

Technické informácie:

 • Rozmer hodín po nalepení na stenu je 100x100 cm
 • Výška každej číslice je 74 mm
 • Rozmer oceľového krytu je 12 cm
 • Hodiny obsahujú iba hodinovú a minútovú ručičku
 • Hodiny poháňa tichý strojček bez tikania
 • Strojček je hrubý 16 mm. Vzdialenosť hodín od steny po ich zavesení bude teda 16 mm
 • Strojček je poháňaný klasickou batériou AA s napätím 1,3 - 1,7 V
 • Batéria AA nie je súčasťou balenia
 • Záruka 2 roky na výrobok

Obsah balenia:

 • 3D nalepovacie čísla hodín s predlepenou penovou páskou
 • Tichý hodinový strojček namontovaný v oceľovom čiernom kryte
 • Drevené luxusné ručičky vyrobené z masívneho orechu
 • Prehľadný návod na montáž
Materiál
Drevo, HDF, Kov
Šírka
100 cm
Výška
100 cm
Hĺbka
40 mm
Typ hodín
Nalepovacie hodiny
Štýl
Rustikálny, Orientálny, Klasický
Tvar
Kruh
Technológia výroby
Rezanie laserom
Výrobca
DUBLEZ
5,0
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
2x
25+ zákazníkov už zakúpilo
2 zákaznícke recenzie
100% zákazníkov odporúča
Najnovšie recenzie zákazníkov
Darina
28. Júl 2023
Overený nákup
Pekný dizajn , rýchle dodanie , len mi v balení chýba niečo také ako šablóna kde tie číslice nalepiť
 • Rýchle dodanie pekne a kvalitne zabalené
 • Nieje v balení šablóna čo by urýchlila nalepené čísiel
Darina odporúča tento produkt
Andrea Juščáková
28. Júl 2023
Overený nákup
Veľká spokojnosť,ďakujem.
Andrea odporúča tento produkt
Montáž nalepovacích hodín DUBLEZ

Postup:

 1. Vymeriame si stenu, na ktorú budeme montovať nalepovacie hodiny. Vzdialenosť čísel resp. nalepovacích častí od strojčeka je ľubovoľná, avšak odporúčame použiť rozmery na stene, v ktorých ste hodiny pôvodne objednali. Dôležité je vymerať stred hodín, od toho sa bude odvíjať všetko ostatné.
 2. Hodinový strojček je už vopred namontovaný v oceľovom kruhovom kryte. Na zadnej strane strojčeka sa nachádza aj háčik na jednoduché zavesenie na stenu.
 3. Po úspešnom vymeraní miesta, kde chceme umiestniť hodiny, odporúčame do presného stredu (presný stred je pomyselná horná časť oceľového krytu, kde sa nachádza háčik) umiestniť klinček a umiestniť na neho hodinový strojček s krytom.
 4. V obsahu balenia sa nachádza papierik s kruhom a 12 čiarami v ňom (Kruhový koláč rozdelený na 12 častí). V strede kruhu je čierna bodka. Spravíme dierku do čiernej bodky. Tento papierik prevlečieme cez kovový stred hodín až na doraz, aby sa papierik dotýkal oceľového kruhového krytu, v ktorom sa nachádza hodinový strojček. Keď papierik úspešne umiestnime na kryt, pootáčame ho, aby čiary v kruhu boli zarovnané ako čísla na hodinách.
 5. V obsahu balenia sa nachádza taktiež papierový meter. Teraz si je potrebné premyslieť vzdialenosť nalepovacích častí od stredu strojčeka. Ak je napríklad rozmer hodín po nalepení na stenu 150 cm, tak vzdialenosť od stredu bude polovica tohto rozmeru (150 / 2 = 75 cm). Ak máme toto číslo premyslené, zoberieme do rúk meter. Jeho koniec (roh) priložíme k stredu strojčeka. Keď sa nám bude prekrývať dlhšia strana metra (dlhá 1 meter) s čiarou na papierovom kruhu, máme správnu pozíciu a ceruzkou vyznačíme na stenu bodku vo vzdialenosti od stredu strojčeka hodín, ktorú sme si pred tým určili. Týmto spôsobom spravíme 12 bodiek na stenu. Vo výsledku sa všetky bodky budú nachádzať v rovnakej vzdialenosti od stredu.
 6. Momentálne máme 12 bodiek na stene a strojček umiestnený na stene (zatiaľ bez ručičiek). Pripravíme si všetky nalepovacie časti hodín, otočíme ich na druhú (zadnú) stranu a z každej časti odstránime zelenú ochrannú fóliu, aby sme ich mohli nalepiť na stenu.
 7. Teraz začneme s lepením jednotlivých častí. Na každú bodku nalepíme časť, ktorá tomu prislúcha, pričom stred danej časti lepíme približne na stred bodky. Prilepíme ju veľmi opatrne, v žiadnom prípade nepritláčame príliš ku stene, aby sme na konci z diaľky skontrolovali všetky časti, ako sú nalepené na stene a či nie je potrebné nejakú troška posunúť. Niektoré čísla hodín pozostávajú z dvoch číslic, napríklad číslo 10, 11, 12. Pri týchto číslach obdržíte v balíku aj šablónu. Vďaka tejto šablóne, keď ju priložíte ku stene viete presne nalepiť čísla na stenu aj s presnými rozostupmi medzi číslicami.
 8. Ak sme nalepili všetky časti, pozrieme sa z dostatočnej vzdialenosti, aby sme skontrolovali, či sú všetky časti nalepené na správnych častiach a či sú nalepené rovno. Ak došlo k pochybeniu, opatrne danú časť odlepíme a nalepíme nanovo. Ak si budeme už na 100 % istí správnosťou nalepenia, všetky časti silno pritlačíme ku stene, aby sa lepiaca pena poriadne prilepila ku stene.

Montáž hodinových ručičiek, batérie do strojčeka a nastavenie času:

 1. Z prednej strany, kde z krytu vyčnieva časť strojčeka, odšróbujeme drobnú, vrchnú, mosadznú skrutku, ktorá sa nachádza na strojčeku.
 2. Vybalíme kovové / drevené ručičky zo sáčku. V sáčku sa nachádzajú dve ručičky. Jedna je hodinová (kratšia) a druhá je minútová (dlhšia). Hodinová ručička má v sebe väčšiu dierku s mosadzným kolečkom. Minútová ručička má menšiu dierku bez mosadzného kolečka.
 3. Na ručičkách sa môže nachádzať ochranná fólia. Ak sa na nich nachádza, opatrne ju odstránime z ručičiek.
  1. Ak máte čierne ručičky, fólia je priesvitná.
  2. Ak máte strieborné ručičky, fólia je modrá alebo neobsahujú fóliu.
  3. Ak máte kovové zlaté alebo drevené ručičky, fólia sa na ručičkách nenachádza.
 4. Montáž ručičiek na strojček:
  1. Ako prvú ručičku budeme montovať hodinovú. Do strojčeka vložíme ručičku a opatrne ju do neho zatlačíme, aby tam pevne držala. Náš tip: pritláčame po obvode ,,polkruhov", netlačíme konce ručičiek, aby sme sa vyhli ich ohnutiu.
  2. Následne vložíme minútovú ručičku. Táto ručička presne zapadne do drážky na strojčeku.
  3. Ak sa nám podarilo úspešne namontovať obe ručičky, tak našróbujeme naspäť mosadznú skrutku na vrch strojčeka.
 5. Kontrola ručičiek: Po namontovaní ručičiek je potrebné pozrieť sa na hodiny z profilu / z boku, či sa ručičky nekrížia cez seba. Ak by sa náhodou krížili, opatrne minútovú ručičku mierne ohneme (najlepšie je ju mierne ohnúť pri strojčeku, nie na konci ručičky).
 6. Výber správnej batérie do hodín: Hodinový strojček je poháňaný štandardnou batériou typu AA. Aby hodiny správne fungovali a zobrazovali presný čas, je veľmi dôležité použiť správny typ batérie. Ako výrobca odporúčame používať kvalitné alkalické batérie overených výrobcov. Nedoporučujeme používať nabíjateľné batérie, staré batérie, použité batérie alebo zinko-chloridové batérie. Napätie batérie je potrebné mať v rozmedzí 1,3 - 1,7 V. Pri nedodržaní týchto odporúčaní hrozí, že hodiny nebudú správne fungovať.
 7. Montáž batérie do hodín: Do hodinového strojčeka vložíme batériu typu AA. Smer vloženia batérie (plus, mínus) je zobrazený na strojčeku.
 8. Nastavenie času: Najprv vyrovnáme ručičky na čas 12:00. Následne na zadnej strane strojčeka sa nachádza čierne koliesko, ktorého otáčaním viete nastaviť správny čas.
 9. Ak všetko prebehlo v poriadku, strojček v oceľovom kryte môžete naspäť zavesiť na stenu prostredníctvom oceľového háčika napríklad na klinček.

Často sa nás pýtate

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať e-mailom s vašou predstavou / požiadavkou na vlastný produkt resp. úpravu nášho existujúceho. Naše grafické oddelenie sa s radosťou pozrie na váš vysnívaný výrobok. Síce nevieme sľúbiť, že sa pustíme do jeho realizácie, ale veľa výrobkov vzniklo práve na základe požiadavky našich zákazníkov. Ak by sme sa do realizácie náhodou nepustili, vieme vám určite odporučiť obdobný produkt alebo ponúknuť alternatívu. 

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.sk . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Ak vám nesadol rozmer alebo dekor výrobku, prípadne máte iný dôvod na výmenu, nezúfajte. Ponúkame možnosť výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky. Prepravné náklady na zaslanie nového tovaru hradíme my! Viac informácií o vrátení tovaru TU.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.sk , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Súvisiace produkty
Drevené nalepovacie hodiny - Tempora Drevené nalepovacie hodiny - Tempora
+ 7
Nalepovacie 3D hodiny na stenu
(1)
36,90 €