Nálepka na stenu - Slovenský nápis - Náš domov

Model: BD-CT-SK-34
Darček zdarma ku každej objednávke

A ak nakúpite nad 75€, pribalíme vám ešte malý strom života v hodnote 15€.

100% bezpečné balenie

Produkty balíme bezpečne. Nemusíte sa preto obávať poškodenia prepravou.

Vybrať dekor:
Vyberte si rozmer výrobku:
66x13 cm 20,10 €
90x18 cm 20,10 €
20,10 € ( 16,75 € bez DPH)
Môžete mať doma už o 2 pracovné dni (29.07.2024)
Doručíme od 2,90 €
98% ľudí nás odporúča
Dôveruje nám už viac ako 50 000 spokojných zákazníkov.
Shop roku
SHOP ROKU 2022
Vyhrali sme cenu Heureky a Popularity (bývanie a design)
5,0
Hodnotilo 6 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
6x
50+ zákazníkov už zakúpilo
6 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Nálepka na stenu - Slovenský nápis - Náš domov

Drevená dekorácia s nápisom Náš Domov je veľmi obľúbeným bytovým doplnkom na stenu do obývačky alebo chodby. Slovenský, dekoračný nápis zútulní každú miestnosť a dodá jej moderný nádych s rodinnou atmosférou

Hlavné výhody drevenej 3D nálepky:

 • Krásna dekorácia do bytu
 • Jednoduchá montáž na stenu
 • Drevený 3 mm hrubý materiál
 • Na výber 2 veľkosti
 • Nízka hmotnosť výrobku 

Obsah balenia:

 • Nálepka na stenu - Slovenský nápis - Náš domov 
 • Predlepená penová páska na druhej strane výrobku

Poznámka: Uvádzaná veľkosť výrobku je veľkosť po nalepení na stenu.

Materiál
Šírka
66 cm, 90 cm
Výška
13 cm, 18 cm
Hĺbka
Typ
Farba
Tvar
Technológia výroby
Výrobca
DUBLEZ
5,0
Hodnotilo 6 zákazníkov
1
0x
2
0x
3
0x
4
0x
5
6x
50+ zákazníkov už zakúpilo
6 zákazníckych recenzií
100% zákazníkov odporúča
Najnovšie recenzie zákazníkov
Dana
23. Január 2023
dve slová, ktoré vystihujú podstatu
Anka
15. August 2022
Spokojnosť.Originálnejšie ako samolepky na stenu
Anka odporúča tento produkt
Adriana
17. Máj 2022
Super,som veľmi spokojná.
Katarína
8. Apríl 2021
Overený nákup
Veľmi spokojná a ďakujem za darček
Katarína odporúča tento produkt
Pat
5. Marec 2021
Overený nákup
Veľká spokojnosť, pribalený darček potešil :-)
Pat odporúča tento produkt
Montáž citátu / nápisu na stenu

Dôležité info pred montážou:

 1. Na zadnej strane slov a diakritiky citátu sa nachádza už vopred predlepená penová páska. Na nej sa nachádza tenká odnímateľná fólia, pod ktorou je lepivá pena, ktorou lepíme výrobok na stenu.
 2. Diakritika k citátu / nápisu sa nachádza v samostatnom priesvitnom sáčku.
 3. K jednotlivým častiam citátu (slová, písmená, diakritika) sú pribalené aj šablóny. Vďaka šablónam viete citát nalepiť na stenu rovno a korektne.
 4. V prípade, že si chcete citát rozmiestniť na stene podľa seba, je to možné. Rozloženie slov ani medzier nie je fixne dané. Všetko záleží na vašej fantázii.
 5. Výrobok odporúčame na skúšku rozložiť na podlahe, aby ste si lepšie predstavili finálne umiestnenie a rozmiestnenie jednotlivých častí výrobku na stene.

Postup montáže citátu / nápisu DUBLEZ:

 1. Najprv je potrebné si vymerať a rozmyslieť miesto, kam budeme citát umiestňovať.
 2. Jednotlivé časti citátu môže byť pripevnené k šablóne prostredníctvom priesvitnej prenosovej fólii. Túto fóliu môžeme odlepiť a jednotlivé časti citátu vypadnú zo šablóny.
 3. V ďalšom kroku umiestnime na šablónu z druhej strany lepiacu gumu, ktorú ste dostali v balení (lepivé biele štvorčeky gumy). Tieto umiestnime na šablónu (odporúčame na jednu šablónu použiť dva kusy, na každú stranu jednu).
 4. Šablónu nalepíme na stenu tak, aby sme do nej mohli vkladať časti citátu (nepritlačte ju moc na stenu, aby nebol problém s jej odlepením). Šablóna spĺňa len funkciu, aby sa citát nalepil rovno so správnymi medzerami. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne budete môcť šablónu bezpečne odlepiť. Po nalepení citátu totiž už nebude možné citát meniť ani polohovať. V niektorých prípadoch sa môže stať, že šablóny na seba nadväzujú. Na niektorých šablónach (pri niektorých citátoch vodiace čiary nie sú vôbec) môžete spozorovať vodiace čiary. Tie sa môžu vyskytovať buď vodorovné alebo zvislé. Vtedy odporúčame šablóny odlepiť až po nalepení všetkých častí, ktoré na seba nadväzujú.
 5. Po nalepení všetkých častí citátu v šablóne môžete opatrne šablónu odlepiť zo steny. Odporúčame postupovať opatrne, aby ste predišli poškodeniu omietky.
 6. Po odlepení šablóny ostane na stene len nalepený citát.
 7. Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli citát odlepiť, odporúčame veľmi opatrne postupovať. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, čo ostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Často sa nás pýtate

O produktoch

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

V prípade, že ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, neváhajte nás kontaktovať e-mailom s vašou predstavou / požiadavkou na vlastný produkt resp. úpravu nášho existujúceho. Naše grafické oddelenie sa s radosťou pozrie na váš vysnívaný výrobok. Síce nevieme sľúbiť, že sa pustíme do jeho realizácie, ale veľa výrobkov vzniklo práve na základe požiadavky našich zákazníkov. Ak by sme sa do realizácie náhodou nepustili, vieme vám určite odporučiť obdobný produkt alebo ponúknuť alternatívu. 

Pokiaľ máte záujem o nejaký stredný rozmer oproti tým, ktoré ponúkame, napíšte nám email s vašou požiadavkou na dublez@dublez.sk . Pokiaľ si želáte ešte väčší rozmer, než je uvedené, taktiež nás kontaktujte emailom. Grafické oddelenie posúdi, či bude možná výroba iného rozmeru.

Ak nie je zobrazená fotografia v inom dekore v galérii produktu, tak touto fotkou nedisponujeme.

Výrobok Strom života Yesod máme nafotený vo všetkých dekoroch pre lepšiu predstavu, ako vyzerá dekor v skutočnosti na fotografii :)

Ak sa neviete rozhodnúť pri výbere dekoru, odporúčame zakúpiť si vzorky materiálov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Z našich výrobkov je možné po rozbalení cítiť akúsi vôňu resp. pach. Niekomu tento pach vonia, inému nie. Jedná sa o vôňu, ktorá vznikla výrobným procesom. Do 10 dní od rozbalenia vôňa prirodzene vyprchá.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Službu si viete pridať cez nasledujúci odkaz TU.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Ak vám nesadol rozmer alebo dekor výrobku, prípadne máte iný dôvod na výmenu, nezúfajte. Ponúkame možnosť výmenu tovaru do 30 dní od prevzatia objednávky. Prepravné náklady na zaslanie nového tovaru hradíme my! Viac informácií o vrátení tovaru TU.

Vo väčšine prípadov je poškodenie spôsobené prepravnou spoločnosťou. Reklamáciu s prepravcom môžete nechať na nás, vyriešime si to všetko v našej réžii. Na to, aby sme mohli začať reklamačné konanie s prepravcom budeme od Vás potrebovať zaslať fotodokumentáciu zásielky na email reklamacie@dublez.sk , a to:

 1. Detail poškodenia / poškodení.
 2. Fotografia celého výrobku (pokiaľ je možné, aj so šablónou a môže byť v pozadí aj bublinková fólia, aby bolo prepravcovi jasné, že výrobok bol bezpečne zabalený).
 3. Fotografia kartónu z oboch strán. Ak prišiel výrobok poškodený, väčšinou je poškodenie viditeľné už aj na kartóne.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Po výbere dekoru a rozmeru je potrebné produkt Pridať do košíka. Nákupný košík sa nachádza na stránke vpravo hore. Následne je potrebné vyplniť: emailovú adresu, fakturačné a dodacie údaje, vybrať si spôsob dopravy a spôsob platby. Nakoniec stačí objednávku odoslať.

Ak aj napriek tomu máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Vaša e-mailová schránka je plná - V prípade, že je Vaša e-mailová schránka plná, nie je možné prijímať nové e-maily a teda ani e-maily od nás. Aby bolo možné prijímať e-maily, je potrebné uvoľniť miesto v e-mailovej schránke napr. vymazaním starších e-mailov.
 4. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.
Materiál
Šírka
66 cm, 90 cm
Výška
13 cm, 18 cm
Hĺbka
Typ
Farba
Tvar
Technológia výroby
Výrobca
DUBLEZ
Súvisiace produkty
Krátky nápis z dreva - Čaro domova Krátky nápis z dreva - Čaro domova
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(3)
22,40 €
Samolepka na stenu - Good Morning Samolepka na stenu - Good Morning
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(0)
od 16,90 €
Drevený nápis na stenu - Náš domov Drevený nápis na stenu - Náš domov
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(14)
od 21,10 €
Drevený nápis na stenu - Naša rodina Drevený nápis na stenu - Naša rodina
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(2)
od 14,10 €
Drevený nápis na stenu do kuchyne - Chef
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(0)
od 11,20 €
Nápis na stenu - Carpe Diem Nápis na stenu - Carpe Diem
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(0)
od 24,90 €
Latinský citát - In Vino Veritas Latinský citát - In Vino Veritas
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(1)
od 20,30 €
Drevený nápis na stenu - Všade dobre, Doma najlepšie. Drevený nápis na stenu - Všade dobre, Doma najlepšie.
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(4)
28,50 €
Drevený nápis na stenu - Home Sweet Home Drevený nápis na stenu - Home Sweet Home
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(0)
od 19,20 €
Drevená 3D nálepka na stenu - Home Sweet Home Drevená 3D nálepka na stenu - Home Sweet Home
+ 9
Obrazy do chodby
(2)
od 18,60 €
Drevená dekorácia na stenu - Sweet Home Drevená dekorácia na stenu - Sweet Home
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(24)
od 5,60 €
Minimalistický obraz na stenu - Home Minimalistický obraz na stenu - Home
+ 9
Drevené nápisy na stenu
(0)
od 14,90 €
Nahliadnite do zákulisia výroby v DUBLEZ

Sme výrobca a predajca v jednom. Vďaka tomu máme kvalitu pod kontrolou :) Nahliadnite preto do zákulisia výroby v DUBLEZ a spoznajte, ako vznikajú vaše vysnívané dekorácie. Vyrábame z dreva, najporočilejšími technológiami na trhu, s dôrazom na kvalitu a detail prevedenia. Zaručujeme bezpečné balenie produktov, aby výrobky dorazili bezpečne k vám domov.

Stavte na istotu a nakúpte u nás:

 • Sme overený výrobca
 • Vhodné na všetky omietky
 • 99% spokojných zákazníkov
 • Jednoduchá montáž
 • Bezplatná výmena do 30 dní
 • 3-ročná záruka