Zľava až 20%

Využite MEGA VÝPREDAJ stromov životaČasovo obmedzené!

Veľkoobchod / Spolupráca


1. Veľkoobchod

Výrobky DUBLEZ môžete predávať aj Vy. Ponúkame férovú B2B veľkoobchodnú platformu. 

Staňte sa partnerom DUBLEZ a získajte veľkoobchodné výhody. 

Pre koho je veľkoobchod primárne určený? 

 • Pre kamenné predajne - Naše portfólio je vhodné pre:

  • Predajňu nábytku - Perfektné rozšírenie portfólia, kde si klient odnáša od vás nielen nový nábytok, ale aj vkusnú drevenú dekoráciu.
  • Predajňu bytových dekorácií - Viac než 800 produktov v ponuke bytových dekorácií do každej miestnosti v akomkoľvek štýle.
  • Predajňu doplnkov do domácností či domácich potrieb -  Rozšírte sortiment o originálne dizajnové obrazy a odlíšte sa od konkurencie.
  • Hodinárstva - Originálne drevené hodiny vyrábané u nás na Slovensku. Tichý chod, možnosť výberu dekoru či veľkosti hodín.
  • Predajňu s ezoterickým či náboženským zameraním - Ponúkame moderné dekorácie orientované pre duchovne zameraných ľudí. Obrazy mandál či dekorácie s motívom budhizmu sú skvelým doplnením portfólia s ezoterickým zameraním. Pre obchody s krestanskou tematikou ponúkame najšírší výber moderných dekorácií s kresťanským motívom na Slovensku. 
 • Pre svadobné salóny - Kompletné zastrešenie výzdoby na svadbu, ako aj darčekov pre svadobčanov.
 • Pre tortárky - Ak vyrábate torty, naše zápichy sú ideálne riešenie pre ich originálne dozdobenie. Ponúkame najväčší výber personalizovaných zápichov do toriet na trhu. Váš klient si zaručene vyberie a ešte si bude môcť pridať aj vlastný text na ozdobu.
 • Pre architektonické štúdia - Výber vhodnej dekorácie do nového interiéru je veľmi dôležitý. S nami máte záruku, že nájdete vhodnú dekoráciu, nech zariaďujete interiér v akomkoľvek štýle.
 • Pre kohokoľvek, kto by mal záujem s nami spolupracovať.

Výhody veľkoobchodnej spolupráce:

 1. Sme stabilný partner: so širokým portfóliom štýlových dizajnových kúskov drevených bytových dekorácií s viac než 800 produktami v ponuke. Sledujeme najnovšie trendy a ponúkame dekoráciu do akejkoľvek miestnosti v každom architektonickom štýle. Okrem toho je u nás možné zakúpiť iné netradičné drevené kúsky ako ozdoby do toriet, krásne svadobné portfólio, či drevené darčeky a hračky.
 2. Unikátny sortiment produktov: Naša ponuka zahŕňa široký výber unikátnych a atraktívnych drevených dekorácií, akými sú mandaly, stromy života, mapy, nálepky rôznych motívov, hodiny, panely, či obrazy. Kvalita sortimentu je zabezpečená aj možnosťou prispôsobenia dekoru výrobku (až 12 dekorov na výber) a výrobky je možné kúpiť vo viacerých rozmeroch, čo zaručuje prispôsobenie do interiéru na najvyššej úrovni. 
 3. Široká cieľová skupina zákazníkov: Vďaka širokému portfóliu ponúkame dekorácie orientované pre ženy aj mužov, či všetky vekové kategórie vrátane detských dekorácií. Vďaka širokému pokrytiu zvyšujete svoj predajný potenciál s našimi výrobkami.
 4. Kvalitné materiály a najmodernejšie technológie: Pri výrobe používame laserovú technológiu vyrezávania a gravírovania do dreva, čo zabezpečuje precíznu presnosť vyrezania a detailné spracovanie výrobku. Pri výrobných materiálom používame predovšetkým drevené materiály. Pri výrobe dbáme na čistotu produktov, aby zákazník vždy dostal prvotriednu kvalitu.
 5. Rýchla a spoľahlivá dodávka: Spolupracujeme so spoľahlivými logistickými partnermi, vďaka čomu sme schopní zabezpečiť rýchle dodanie tovaru pre Vás a teda pre Vášho zákazníka. Balíme ekologický a bezpečne, čo ocení zákazník i príroda.
 6. Atraktívne veľkoobchodné ceny: Ponúkame konkurencieschopné férové ceny, ktoré umožňujú veľkoobchodným partnerom dosiahnuť dobré marže, teda prínos pre ich podnikanie, pričom sa zľava môžem podľa obratovosti ešte navýšiť.
 7. Podpora a marketing: Značka DUBLEZ je etablovanou značkou, ktorá je medzi zákazníkmi dobre známa a veľmi obľúbená. Vďaka silnému menu značky sme spoľahlivým veľkoobchodným partnerom, na ktorého sa Vaši zákazníci môžu spoľahnúť. V prípade rôznych akcií na našom internetovom obchode, kde zákazník vie získať napríklad hodnotnejší darček k nákupu, je táto akcia uplatnená aj pre veľkoobchodného partnera.
 8. Pozitívne referencie a spokojnosť zákazníkov: Disponujeme tisíckami pozitívnych recenzií priamo na našich produktoch na eshope. Okrem toho sme zapojení do partnerského programu “Heureka overené zákazníkmi”, kde zbierame overené recenzie našich zákazníkov pri nákupe. 
 9. Ocenenia a výhry firmy DUBLEZ: Podarilo sa nám získať významné ocenenia, a to 1. miesto SHOP ROKA 2022 pre eshop dublez.sk a taktiež sme vyhrali 1. cenu popularity 2022 pre eshop dublez.sk v kategóri “Bývanie a design”.

            
 10. Zákaznícka podpora: Sme dostupní počas pracovných dní na e-maili či telefóne. Ak máte problém, sme tu pre Vás. Zákazník vie prekvapiť netradičnou otázkou či požiadavkou. Sme tu na to, aby sme Vám vždy poradili a boli Vašim oporným pilierom. Sme v tom spolu a spolu aj rastieme.

Podrobné podmienky spolupráce výhradne osobne u nás na pobočke alebo prostredníctvom emailu.

Máte záujem s nami spolupracovať? Neváhajte nás kontaktovať na obchod@dublez.com 

 

2. Spolupráca

Páči sa ti naša práca a máš nápady? Pokojne nám napíš na sales@dublez.com, kde dohodneme všetky podrobnosti. Radi s tebou nadviažeme spoluprácu :)

Sme výrobca a ponúkame štedré odmeny za dizajny a dlhodobú externú spoluprácu.

Ak máš v sebe kreatívneho ducha a umelecké cítenie, možno si práve ty, koho hľadáme.

Aké typy grafických výstupov bude možné pre nás tvoriť?

 • Výrobky, ktoré sú vyrezávané laserom do materiálu (vektor)
 • Výrobky, kde sa gravíruje obrázok do materiálu (vektor alebo obrázok)
 • CNC 3D modely pre výrobu (plánujeme)