DUBLEZ.sk získal dve ocenenia v súťaži SHOP roku 2022
DUBLEZ

DUBLEZ.sk získal dve ocenenia v súťaži SHOP roku 2022

Sme víťazi :) Nečakané sa stalo skutočnosťou! DUBLEZ obhájil 2 prvé miesta v jeden deň v najväčšej ecommerce súťaži v Česku a Slovensku.

Obhájili sme 1. miesto ceny Heureky 2022 a 1. miesto ceny popularity 2022 v kategórii Bývanie a design pre slovenskú verziu nášho obchodu DUBLEZ.sk.

Cena popularity pozostáva z hlasov zákazníkov, a tých sme získali zo všetkých slovenských eshopov z kategórie Bývanie a design najviac! A to všetko len vďaka vám, našim verným zákazníkom. Veľmi to pre nás znamená. Vaša spätná väzba nás posúva vpred každý deň. Pocit byť ocenený pre nás znamená, že robíme veci správne, ale zároveň prijímame výhry s obrovským záväzkom, aby sme sa naďalej kontinuálne zlepšovali vo všetkých smeroch, prinášali jedinečné produkty a radosť do vašich domácností :) 

Cena Heureky je zase ocenenie, ktoré vyhodnocuje špeciálna porota zostavená Heurekou, ktorá pozostáva z odborných špecialistov. Túto cenu sa nám taktiež podarilo vyhrať a umiestniť sa na prvom mieste, čo nás nesmierne teší. 

Vždy sme sa snažili priniesť na trh originálne bytové dekorácie, ktoré prinesú do vašich domácností nový štýl, radosť a stanú sa potešením pre oko. Kvalitne odvedená práca, ľudský prístup a jedinečnosť. Tieto vlastnosti sa stali stavebnými piliérmi našej firmy a vytvorili pevné základy, na ktorých dnes stojíme.

Ďakujeme za každý jeden hlas :) 

Váš DUBLEZ, expert na bytové dekorácie.

Napísali o nás: 

  1. https://heureka.group/sk-sk/o-nas/tlacove-centrum/tlacove-spravy/kto-su-vitazi-sutaze-shoproku-2022/
  2. https://strategie.hnonline.sk/news/archiv-clankov/96077660-pozname-najkvalitnejsie-najpopularnejsie-a-najinovativnejsie-e-shopy-za-rok-2022
  3. https://www.forbes.sk/lidl-notino-ci-dublez-sk-toto-su-e-shopy-roku-podla-heureky/
  4. https://marketeris.sk/clanok/e-commerce-ocenenie-shop-roku-si-prebrali-notino-lidl-a-dublez
  5. https://www.ecommercebridge.sk/heureka-sk-uz-po-strnastykrat-udelovala-ceny-shop-roku/
  6. https://www.focus-age.cz/m-journal/aktuality/heureka-vyhlasila-viteze-shoproku--knihobot-se-stal-opet-nejkvalitnejsim-e-shopem__s288x17052.html
  7. https://www.barrandov.tv/rubriky/zpravy/protext/heureka-vyhlasila-viteze-shoproku-nove-ocenila-i-e-shopy-zapojene-do-marketplace_26077.html
  8. https://www.techbox.sk/rychle-spravy/pozname-tohtorocnych-vitazov-sutaze-shoproku
  9. https://touchit.sk/kto-su-vitazi-sutaze-shoproku-2022/497221