Darček pre muža na Valentína - Kreditka - Chemický vzorec lásky
Valentínske darčeky

Darček pre muža na Valentína - Kreditka - Chemický vzorec lásky

Model: D-007
7,10 € ( 5,92 € bez DPH)
Produkt je vyrábaný na mieru Môžete mať 19.05.2022
Vlastný text
Nie 7,10 €
Áno 7,10 €
Cena dopravy (od 3,70 €)
Extra rýchle doručenie (od 5,00 €)

Snažíme sa byť stále lepší a lepší.
Odmenou zato ste vy, naši spokojní zákazníci

4,5
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
1x
2 zákaznícke recenzie
100% zákazníkov odporúča
Darček pre muža na Valentína - Kreditka - Chemický vzorec lásky

Hľadáte originálny valentínsky darček pre muža? Naša drevená kartička s chemickým vzorcom lásky o veľkosti kreditnej karty sa presne vojde do peňaženky. Originálne vyznanie lásky, nad ktorým si nejeden muž potrápi hlavu. Zaručene takýto netradičný darček ešte nedostal. Do kartičky je možné vygravírovať vlastný text.

Výhody produktu:

 • Originálny drevený darček
 • Tenký a pevný materiál
 • Vhodné aj ako darček k výročiu/na narodeniny

Význam chemického vzorca: Tretia fáza zamilovania - Hormón Oxytocín

Existujú 3 fázy zamilovania vo vzťahu:

 1. Fáza - Atraktívnosť : Dopamín a adrenalín

  Keď sa zamilujete, váš mozog začne vysielať signály. Vaše srdcové rasy a dlane sa potia: adrenalín sa uvoľňuje z neurónov. Potom, keď ste blízko svojho miláčika, uvoľní sa dopamín, ktorý vyvolá eufóriu a pocity blaženosti, zvýšenú energiu, menej potreby spánku alebo jedla a sústredí pozornosť na váš nový vzťah. Fenylethylamín (PEA) je chemická látka zodpovedná za uvoľňovanie adrenalínu a dopamínu. Biologicky povedané, s kombináciou dopamínu, adrenalínu a PEA vo vašom tele zažívate niečo podobné vysokému obsahu kokaínu.

 2. Fáza - Žiadosť: Spustenie testosterónu

  Estrogény a androgény sú steroidy, ktoré sú ženskými a mužskými pohlavnými hormónmi. Testosterón je pohlavný hormón u mužov aj žien, čo nám dáva libido a sexuálnu túžbu. Tento hormón je zvýšený, keď sme zamilovaní. To dáva zmysel, pretože sa najviac zaujímate o sex, keď s najväčšou pravdepodobnosťou dôjde k reprodukcii. Niektorí ľudia tvrdia, že táto etapa predchádza 1. etape, ale je len na vás, ako sa rozhodnete.

 3. Fáza - Príloha: Oxytocín, milostný hormón

  Z dlhodobého hľadiska sa pri emocionálnom podiele zvyšujú ďalšie dva hormóny: „hormóny pripútanosti“, oxytocín a vazopresín.

  Všimnite si niečo? Keď ideme po milostnom reťazci oxytocínu, molekuly sa javia zložitejšie; niečo ako milostný život! Oxytocín má za následok pocity pripútanosti. Zistilo sa, že oxytocín sa uvoľňuje pri orgazme, a preto sa páry po sexe cítia oveľa bližšie k sebe. Oxytocín sa uvoľňuje aj pri narodení dieťaťa a čiastočne je zodpovedný za silné spojenie medzi mamou a dieťaťom.
Materiál
Brezová letecká preglejka 1,5 mm
Šírka
8,5 cm
Výška
5,3 cm
Hĺbka
1,5 mm
4,5
Hodnotili 2 zákazníci
1
0x
2
0x
3
0x
4
1x
5
1x
2 zákaznícke recenzie
100% zákazníkov odporúča
5.0
Zuzana 8. December 2021
Velka spokojnost s produktom aj sluzbami. Dakujem.
Odporúča tento produkt
4.0
Lucia 28. Október 2020
Super darček pre partnera
Odporúča tento produkt

Často kladené otázky

O produktoch

Pokiaľ máte naše výrobky, bez problémov je povrch možné utierať prachovkou, pripadne utrieť jemne vlhkou vyžmýkanou handričkou. Vysávanie výrobku doporučujeme len s nadstavcom na vysávanie prachu, aby sa predišlo poškriabaniu výrobku. Mokrú handru neodporúčame použiť.

Ku každej objednávke je dodaný návod na montáž.

Návod na montáž ku konkrétnemu produktu je vždy možné nájsť na karte produktu vedľa tabu popis produktu.

Všeobecné montáže na stenu našich výrobkov nájdete TU.

Nakoľko vyrábame výrobky z drevených materiálov, je odpoveď diskutabilná. Pokiaľ nebude na výrobok priamo pršať alebo prskať voda, nemal by to byť problém. Je ale potrebné počítať s meniacou sa vlhkosťou vonkajšieho vzduchu a teploty. Nakoľko je drevo živý materiál, tieto výkyvy môžu spôsobiť napr. mierne prehnutie materiálu. Preto v takomto prípade odporúčame výrobok na stenu umiestniť klinčekami s malou hlavičkou. Vďaka hlavičke klinčeka bude výrobok pritlačený napevno k stene a máte zaručenú jeho stálosť. V závislosti od výrobku závisí aj počet klinčekov.

Všetky výrobky vyrábame u nás v dielni DUBLEZ na Slovensku. 95% materiálu, ktorý používame na výrobu našich výrobkov, sa vyrába v EÚ, pričom takmer všetok pochádza z Česka / Slovenska. Výrobky od nášho hlavného dodávateľa materiálu spĺňajú najprísnejšie štandardy, ktoré uplatňujú prísne podmienky kontroly kvality ovzdušia a znečisťujúcich látok od Kalifornskej organizácie California Air Resources Board. Taktiež má dodávateľ výrobky certifikované programom pre schvalovanie systémov certifikácie lesov (PEFC) a drevo použité na tieto výrobky pochádza z overených a dobre obhospodarovaných lesov, ktoré zabezpečujú obnoviteľný a udržateľný zdroj.

Penová páska, ktorú ste nalepili na stenu, je veľmi pevná. Výrobok zaručene z omietky neodpadne. Pokiaľ by ste sa po nejakom období rozhodli nápis odlepiť, odporúčame postupovať veľmi opatrne. Najlepšie, pokiaľ by sa dalo dlhým ostrým nožíkom najprv spoza výrobku odrezať penu od steny a zostatok, ktorý zostane na stene, veľmi opatrne odlepiť. Nakoľko existuje viacero druhov omietok, je potrebné sa prispôsobiť aj štruktúre a zloženiu tej vašej.

Pri drevených zápichoch (hlavne z preglejky) sa môže farba z ovocia alebo z čokolády vpiť do materiálu. Pokiaľ tomu chcete predísť, odporúčame zapichovaciu časť zabaliť do potravinárskej priesvitnej fólie a tak vložiť do torty. Zaručí to dlhšiu životnosť a bude ho možné opätovne použiť.

Služby navyše

Na takmer všetkých našich výrobkoch sa nachádza aj drobné malé logo našej firmy. Logo je malinké, nepatrné a nie je ho moc vidieť. Pokiaľ by ste chceli logo napriek tomu odstrániť, aby sme ho na výrobok nevygravírovali, je to možné. O službe je nás potrebné vopred informovať, aby sme ju pridali do objednávky. 

Viac informácií o službe nájdete TU.

Poskytujeme možnosť vytvorenia vlastného dreveného citátu / nápisu na stenu. Kompletné informácie o tejto službe sa môžete dočítať na nasledovnom odkaze.

Poskytujeme službu výroby dreveného loga. Je nám potrebné najprv zaslať grafický návrh loga vo vektorovom formáte a naši grafici posúdia, či bude na základe vstupných súborov možná výroba podľa požiadaviek zákazníka. Viac informácií o tejto službe sa dočítate TU.

Objednávky

V prípade, že Vám neprišiel potvrdzovací e-mail pri odoslaní objednávky alebo Vám nechodia e-maily súvisiace so zmenou objednávky, je možné, že nastal niektorý z nasledujúcich scenárov:

 1. Váš e-mail bol prijatý do spamu - V tomto prípade je potrebné skontrolovať priečinok "spam" resp. "nevyžiadanú poštu". V prípade využitia G-mail-u a iných e-mailových poskytovateľov sa môže stať, že e-mail vyhodnotí poskytovateľ ako spam.
 2. Vami zadaná e-mailová adresa v objednávke je chybne napísaná - Pri odosielaní objednávky je dôležité, aby vyplnená e-mailová adresa bola platná. V tomto prípade odporúčame kontaktovať našu zákaznícku podporu, kde Vám zmeníme e-mail na správny a obdržíte aj e-mail s objednávkou.
 3. Objednávku ste neodoslali - Pokiaľ nebola objednávka v pokladni odoslaná tlačidlom slúžiacim na odoslanie objednávky a neboli ste po odoslaní presmerovaný na ďakovnú obrazovku, pravdepodobne sa objednávka neodoslala. V tomto prípade taktiež odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu.

Áno, naše výrobky bezpečne balíme tak, aby v poriadku dorazili k vám. Vačšina výrobkov sa nachádza v ochrannej šablóne a všetky výrobky sú ešte vložené do bublinkovej fólie. Dodávané sú v pevnom kartóne z 5-vrstvovej lepenky.

Všetky produkty sa zaraďujú do poradovníka výroby v okamihu odoslania objednávky. Materiál potrebný na výrobu máme vždy naskladnený. Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Ak máte problém s objednaním tovaru, je možné, že ste v niektorom kroku nákupného procesu spravili chybu. V tomto prípade odporúčame prečítať návod ako nakupovať. Návod radí zákazníkovi "krok za krokom". V prípade, že máte naďalej problém s nákupom, obráťte sa na našu zákaznícku podporu.

Je možné, že väčšinu našich výrobkov obdržíte v ochrannej drevenej šablóne z rovnakého materiálu ako výrobok. Ta je prilepená k výrobku papierovou lepiacou páskou z druhej strany. Po odlepení papierovej pásky výrobok zo šablóny jednoducho vyberiete. Šablóna slúži na bezpečný transport tovaru k vám, aby sa predišlo poškodeniu výrobku. Šablóna je obalový materiál. Šablóna nie je súčasť výrobku. Poškodenie šablóny nemožno uznať ako reklamáciu tovaru, nakoľko je to obalový materiál a slúži len na bezpečné doručenie tovaru.

Nakoľko sú výrobky vyrábané na mieru, po odoslaní objednávky sú zaradené do výroby. Rýchlosť zaradenia do výroby závisí od zvoleného spôsobu dopravy. Čas doručenia je orientačný a môže byť kratší alebo dlhší. V prípade dlhšieho času vybavenia objednávky o tom včas informujeme zákazníka.

V prípade zvolenia spôsobu dopravy "Bankový prevod" zaraďujeme objednávku do poradovníka výroby až po uhradení objednávky.

Na karte produktu je možné vidieť najbližší termín doručenia. Tento termín je platný v prípade zvolenia prepravy "Expresné doručenie".

Všetky typy dopravy spolu s dobami doručenia nájdete TU.

Súvisiace produkty